Як збільшити ліміт кредитної карти

Кредитна карта стає популярним інструментом для оплати товарів або послуг у різних категорій населення. Використання кредитної карти дозволяє в будь-який момент зробити покупку в магазині, оснащеному банківським терміналом, або отримати готівку в одному з банкоматів. Погашення позики, отриманої за допомогою кредитної карти, може здійснюватися різними способами, крім того, при поверненні кредиту є пільговий період, під час якого не нараховуються відсотки по кредиту.

Як правило, багато людей приймають спонтанні рішення про отримання даного платіжного інструменту, тому у багатьох виникає потреба збільшити ліміт кредитної карти.

Визначення ліміту по кредитній карті може проводитися на етапі оформлення даного платіжного інструменту: чим більше інформації про себе і власних доходах буде надано клієнтом, тим більший ліміт по кредитній карті може бути йому виданий. Дізнатися, які документи необхідні для збільшення кредитного ліміту, можна на офіційних сайтах банків в мережі інтернет. Як правило, при оформленні даної карти необхідно надати паспорт і ще кілька документів, наприклад, водійське посвідчення, ІПН або СНІЛС.

Для того щоб визначити, в якому банку вам найзручніше оформити кредитну карту з максимальним лімітом, можна скористатися спеціалізованими сайтами в мережі інтернет, наприклад сайт про кредити, де представлена ​​структурована інформація про різні банках, що надають можливість оформити кредитну карту з максимальним лімітом.

Розглядаючи варіанти, як збільшити ліміт по кредитній карті, необхідно ретельно дотримуватися графіка платежів, а також більш активно використовувати кредитну карту для проведення різних видів платежів, що дозволить банку віднести вас до надійних позичальників. Отримати більш детальну інформацію про те, як збільшити ліміт кредитної картки, можна безпосередньо у представників банку, де ви оформили банківську карту.

Відзначимо, що великий кредитний ліміт може зробити негативний вплив на власника кредитної карти, так як багато людей починають необгрунтовано витрачати кошти з карти, здійснюючи непотрібні покупки. Нерідко подібна марнотратність призводить до накопичення істотних боргів, з якими не можуть впоратися позичальники, що призводить до різних штрафів і потрапляння в «чорний список» позичальників.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредитна карта безробітним 

Правила надання мікропозик онлайн

Як збільшити ліміт кредитної карти reviewed by on Березень 19, 2015 rated 3.7 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>