Як взяти позику, якщо зарплата в конверті

Багато фінансових установ вже кілька адаптувалися до подібної ситуації і дають своїм клієнтам можливість підтвердити свій дохід якими іншими способами. Якщо немає можливості отримати офіційний документ про доходи на місці роботи, деякі банки можуть піти на поступки і прийняти документи в будь-якій формі. Основна вимога, щоб там були реальна сума і мокра печатка роботодавця.

При цьому звичайно банкам краще перевіряти своїх потенційних позичальників ще й додатково. Що вони власне і роблять, розгляд йде на рівні: служба безпеки, яка робить ідентифікацію клієнта і достовірність документів, які він надав банку. Юридичний відділ перевіряє правовстановлюючі документи, також працює служба «ризик менеджменту», яка визначить ризик по кредиту і з’ясує до якого класу належить позичальник.

Ризик по кредиту – це ризик банку не повернути свої фінанси. Самими «небезпечними» з цієї точки зору банкіри вважають секретарів із зарплатою в не одну тисячу доларів і надто юні керівники фірм. Нелегко також взяти кредит журналістам, художникам, дизайнерам, юристам і взагалі всім тим, хто отримує зарплату в гонорарах. Будь-якому представникові творчої професії по-любому потрібно буде шукати поручителів. Поручителем може бути як фізична особа, так і установу, які в разі втрати платоспроможності позичальника будуть погашати кредит за нього.

Крім довідки про доходи з місця роботи фінансові установи беруть до уваги також і інші довідки про доходи. Це може бути рахунок у банку, здача нерухомості або автомобіля в оренду. Всі зібрані дані про потенційного позичальника після проходять аналіз кредитним комітетом, який створюється на базі банку і там голосуванням за кількістю голосів виноситься вердикт, – відхилити або видати кредит. Якщо рішення буде не на вашу користь, можна спробувати звернутися за позичкою знову, говорять працівники банків.

Зокрема, якщо відмова була не з причини надійності самого клієнта. До приватним підприємцям в банках є особливі вимоги, а саме, потрібно мати діючий бізнес протягом шести місяців, якщо людина пропрацювала всього кілька місяців, то банки запропонують прийти йому після півроку від початку діяльності його бізнесу. Ну і звичайно будь-яка людина має повне право звернутися в банк за позикою знову.

Якщо ж позичальникові з нестабільними або непідтвердженими доходами все ж не відмовлять і нададуть позику з першого разу, то фінансові установи просто перестрахують свої ризики більш високими ставками. Наприклад, якщо зазвичай відсоток річних виплат по банках дорівнює 13%, то для людей, які отримують зарплату в конвертах, це може бути і 14, а може навіть і всі 15% на рік. Вирішувати Вам.

Також рекомендуемое статї по темі:

Як повернути товар, якщо він куплений в кредит?

Чи можна не платити за банківським кредитом?

Як взяти позику, якщо зарплата в конверті reviewed by on Березень 20, 2015 rated 3.8 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>