Як взяти онлайн кредит готівкою за 1 день?

Займ за один день. На сьогоднішній день один з найпопулярніших кредитних продуктів для приватних осіб – це кредит готівкою за 1 день. Це означає, що розгляд заявки, прийняття рішення, складання договору і його підпис відбувається протягом одного дня. Такий спосіб кредитування є дуже зручним, і може користуватися попитом у багатьох ситуаціях.

Особливості даного кредиту

Ця позика ще називають експрес-кредитом або кредитом без довідок. Дійсно, однією з особливостей даного кредитного продукту є відсутність великого пакету документів для оформлення угоди. Звичайно потрібно тільки паспорт і другий документ на вибір – наприклад, закордонний паспорт. Немає необхідності в поручителів і заставі. Однак, деякі банки можуть попросити водійські права, трудову книжку.

Плюси швидких кредитів:

Очевидна економія часу. Якщо скористатися інтернет-заявкою, то оформлення та отримання кредиту відбувається максимально комфортно і потрібно відвідування банку тільки для підписання договору.
Залежно від суми кредиту потрібен мінімальний пакет документів. Зазвичай банку досить паспорт клієнта і анкети, де вказується місце роботи та інші дані майбутнього позичальника. Анкету / довідку можна заздалегідь роздрукувати з сайту банку.

Без поруки та застави.
Бонуси – це скоріше маркетинговий хід, елемент реклами. До них, наприклад, відноситься безкоштовна банківська карта.
Простота погашення кредиту (у відділенні банку, через термінал, банкомат, магазини-партнери, платіжні системи в Інтернеті). Це скоріше не особливість даного виду кредиту, а загальний позитивний момент у сучасній банківській системі.

Кредитування за один день. Мінуси експрес-кредитування:

Висока процентна ставка. Банки пояснюють її ризиками, пов’язаними з неуточненими даними з приводу платоспроможності позичальника. Насправді даних з анкети цілком достатньо, щоб з’ясувати реальний дохід клієнта, що банк і робить, перш, ніж дати згоду на кредит.

Іноді банки залишають за собою право розглядати заявку до 3-4 днів. Тут потрібно уважніше читати інформацію під зірочками дрібним шрифтом внизу сторінки з умовами.
Невелика сума кредиту. Знову ж таки, апелюючи ризиками, банки не видають на термінові кредити великих грошей. Єдине, якщо у позичальника гарна кредитна історія чи він є клієнтом банку, то сума позики може бути збільшена.
Численні комісійні (плата за смс-повідомлення, ведення рахунку та інше). Це ще один банківський вид страхування від ризиків.

Також рекомендуемое статї по темі:

Як купити кімнату в квартирі по іпотеці?

Чи можна взяти кредит іноземному громадянину?

Як взяти онлайн кредит готівкою за 1 день? reviewed by on Березень 20, 2015 rated 4.0 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>