Як взяти кредит в Києві. Історія кредиту.

Терміновість кредитування передбачає, що позичальник повинен повернути кредитні кошти не в будь-який зручний для нього час, а в точно встановлений термін. Невиконання цієї умови дає можливість банку накласти на клієнта штрафні санкції у вигляді збільшення відсотка кредитування, установка пені і так далі. Банк може зажадати від клієнта повернути кредит повністю і у встановлений час.

Повернення кредиту означає, що клієнт зобов’язаний повернути взяті кошти точно в строк і в повному розмірі, враховуючи процентну ставку по кредиту і так далі. Термін повернення кредиту встановлюється виключно банком і залежить від багатьох чинників – від величини його, від цільового призначення і так далі.

Забезпеченість кредиту передбачає гарантії позичальника на повернення позики. Існує кілька видів забезпеченості кредиту, найкращим з яких є гарантія банку. Якщо банк, який гарантує виплату, є великим і володіє хорошою репутацією, то в більшості випадків в кредиті клієнтові не відмовлять.

Платність кредиту виражається в тому, що банк – позичальник за те, що дає клієнтові користуватися своїми грошима деякий час, має право взяти з клієнта деяку плату за цю послугу (як правило – це і є процентна ставка по кредиту, яка обговорюється сторонами в кредитному договорі). У світовій практиці існують, звичайно, і безвідсоткові кредити. Приміром, на Близькому Сході, багато банків практикують видачу кредитів без сплати відсотків. У Російській Федерації безвідсотковий кредит може отримати родич, друг або знайомий власника банку або його керівників.

Диференціація кредиту – поняття, яке означає, що процентна ставка по кредитах безпосередньо залежать від того, на що береться ця позика, від терміну кредитування і, звичайно, від суми. Сума відсотків, що стягуються за короткостроковий кредит на порядок вище, ніж на довгостроковий позику. Також диференціація кредиту залежить від здатності клієнта платити за користування кредитом.

Цільова спрямованість кредиту означає, що гроші, які клієнт займає у банку, повинні бути витрачені на заявлену потребу. Наприклад, кредит на виплату заборгованостей по заробітній платі на заводі, не повинен бути використаний на купівлю матеріальних цінностей.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредити готівкою в Україні.

Як оформити терміновий кредит без надання довідок в банках країни?

Як взяти кредит в Києві. Історія кредиту. reviewed by on Березень 14, 2015 rated 4.0 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>