Як взяти кредит під готовий бізнес

kredit_biz

Для того , що б взяти кредит під готовий бізнес , необхідно звернутися в банки , щоб отримати кредит . Звичайно , це займає певний час і вимагає деяких зусиль , які зводяться до :
1 . Заповнення анкет.
2 . Заповнення форм банку .
3 . Підготовка пакету документів

Після перерахованих вище процедур Вам необхідно чекати відповідей від банків і по необхідності приїжджати в банк особисто для спілкування з менеджером , який приймає рішення про надання кредиту .

Однак не завжди у зайнятої людини вистачає часу на подібні невеликі справи , тоді для Вас буде зручна послуга « кредитний брокер ». Завдяки даній послузі Ви зможете здійснити подачу заявки в усі найбільші банки , доручивши роботу щодо заповнення форм співробітнику кредитного брокера.

Ваша підготовка до заявки зведеться до надання інформації про компанію , собі та підготовка документів , все інше зробить за Вас кредитний брокер.
Взяти кредит для старту бізнесу можливо, але це не так просто в порівнянні з тим , щоб взяти кредит на готовий бізнес. Плюси , які можливі, якщо Ви хочете взяти кредит на готовий бізнес :

1 . Кредит на готовий бізнес дає банку підставу, за якою вони перевірять Вашу платоспроможність.

2 . На відміну від кредиту для початку бізнесу , кредит на готовий бізнес видається при мінімальних термінах розгляду заявки .

3 . Вам потрібно менше документальних підтверджень Вашої платоспроможності .

Ось далеко не повний список , в якому відображені плюси кредиту на готовий бізнес , однак це не означає , що банк не видасть Вам кредит для старту бізнесу , просто можливо більш довгий розгляд Вашої заявки.

Як взяти кредит під готовий бізнес reviewed by on Грудень 12, 2013 rated 3.9 on 5.0

One Response to Як взяти кредит під готовий бізнес

  1. Лілія коментує:

    необхідно 100000 грн. для розвитку бізнесу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>