Кредит на покупку за кордонної нерухомості. Квартира або будинок за кордоном – мрія багатьох українців. Хтось збирається коли-небудь переїхати туди на постійне місце проживання, а деякі просто хочуть мати можливість приїжджати на відпочинок у власне житло. Але придбати квартиру за готівку виходить далеко не у всіх, тому багато хто замислюється про кредит. Чи можливо отримати іпотеку на нерухомість за кордоном і як це зробити?

Бажаючі придбати закордонне житло в кредит можуть бути спокійні – шляхи вирішення цього завдання існують! Подібний кредит можна отримати не тільки через іноземні банки, а й через украцнські.

Особливості кредитування від зарубіжних банків

Безумовно, умови кредитування нерезидентів істотно різняться залежно від конкретної країни. Таким чином, є країни більш лояльні до росіян як позичальникам, а є – менш. Але, загалом і в цілому, потрібно бути готовим до наступним умовам:

Пакет документів щодо стандартний – кредит дається під заставу зарубіжного житла, яке банку буде легко вилучити, адже ризики невеликі,
Сума щомісячного платежу повинна становити не більше 30% від доходу позичальника,
Іноді потрібно сума на рахунку не менше 30-40% вартості житла,
Кредитор може вимагати завести депозитний рахунок в конкретному банку,
Термін іпотечного кредитування 10-20 років. Ставка – в середньому всього 4,5%, що дуже привабливо виглядає в очах українців.
Але потрібно розуміти, які труднощі й особливості виникнуть, якщо ви хочете взяти іпотеку на закордонну нерухомість. Наприклад, деякі іноземні банки завищують для українців величину першого внеску, наприклад, 50% і навіть більше. Також можуть бути обмеження по величині займаної суми або відмова у кредитуванні покупки житла на стадії будівництва. Крім того, платоспроможність клієнта-іноземця перевіряється суворіше і довше. Відмінно, якщо клієнт-іноземець має дохід на території держави-кредитора або має позитивну кредитну історію в цій країні.

Щоб мати більше шансів для схвалення кредиту, варто звернутися в надійну відому ріелтерську компанію в нашій країні. Зараз багатьох працюють саме з угодами такого роду і мають досвід вирішення питань з покупкою саме закордонної нерухомості. В якості кредитора в чужій країні також краще вибирати відомі великі банки.

Кредит на закордонну нерухомість. В силу суворості законодавства різних країн, росіянам досить складно отримати схвалення на кредит в зарубіжних банках. Плюс, якщо ви не можете або не хочете виїжджати за кордон за отриманням кредиту, на виручку приходять вітчизняні кредитори.

Іпотека на закордонне житло від вітчизняних банків

В даний час українці не можуть розраховувати на підтримку вітчизняних банків. Незважаючи на величезну кількість пропозицій кредитів на житло в нашій країні, ви навряд чи зустрінете в українських установах спеціальних програм для іноземної нерухомості. Однак існує кілька способів отримати кредит на подібну покупку:

Оформлення кредиту в філії закордонного банку, який розташований в нашій країні.
Отримання кредиту на нове і житло, що будується в банку-партнері
зарубіжного забудовника.
Придбання нерухомості за кордоном під заставу вже наявної української нерухомості.
Труднощі та особливості є у кожного варіанту. Перш за все, головний мінус – ставка за подібними програмами 12-13%. У порівнянні з зарубіжними пропозиціями вона виглядає зовсім не так заманливо й привабливо. Можуть виникнути проблеми у зв’язку з різницею в законодавстві з іпотечного кредитування України і країни, де отримується житло.

Для банку кредит на зарубіжну недвіжімость- це ризик, адже позичальник може стати громадянином іншої країни, і тоді в українського банку не буде можливості витребувати борг.

Також рекомендуемое статї по темі:

Що таке p2p-кредити?

Послуги антиколекторів – в чому суть?


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *