Як взяти іпотеку без початкового внеску?

Іпотечне кредитування в банку без початкового взносаІпотечние кредити вже давно нікого не лякають. Вони стали частиною життя багатьох сучасних людей, але деякі досі мріючи про квартиру, не можуть дозволити собі оформити іпотеку. Найчастіше це пов’язано з відсутністю грошей на перший внесок. Чи існують шляхи вирішення цієї проблеми, і як взяти іпотеку в банку без початкового внеску, розберемося в цій статті!

Особливості іпотечного кредитування

Перш ніж ознайомитися з варіантами придбання житла без першого внеску, потрібно ретельно обміркувати всі недоліки і з’ясувати тонкощі подібного кредитування.

Головний плюс таких іпотек – швидкість. Більшість банків встановлюють суму початкового внеску в 20% від вартості житла, але зустрічаються як 10%, так і 40%. Накопичити її виходить далеко не у кожного майбутнього покупця, тим більше у випадку з дорогим житлом. Тому для деяких категорій громадян це єдиний спосіб стати власником власної квартири в максимально короткий термін.

Недоліків у кредитування без першого внеску, на жаль, більше. Насамперед, це досить жорсткі вимоги до позичальника і складність в оформленні іпотеки. До позичальників з великою сумою готівки банки ставляться набагато лояльніше.

Також не можуть радувати і процентні ставки. Адже кожен банк прагне до мінімуму знижувати свої ризики, тому ставки за подібним кредитуванню можуть бути на кілька відсотків вище, що в сукупності з великим терміном кредитування буде для позичальників ще більш відчутно.

З усього цього випливає і велика переплата. Адже якщо брати іпотеку без першого внеску, то позикова сума буде значно більше, як і переплата за неї.

Але незважаючи на описані недоліки, іпотечний позику без внеску користується зараз великим попитом. При цьому отримати квартиру у власність можна кількома способами. Розглянемо кожен з них.

Спеціальні програми іпотечного кредитування без першого внеску

На будь-який попит завжди знайдеться пропозицію, тому навіть ті категорії позичальників, які не мають коштів на купівлю житла, все одно можуть розраховувати на серйозну підтримку банків. Варто відзначити, що ще 5 років тому іпотечних програм без першого внеску було більше. Проте і зараз кредитори видають подібні позики, але з вельми жорсткими вимогами.

Позичальник повинен відповідати уявленням банку за віком і надійності, а також мати стабільний середній дохід. Істотним плюсом буде наявність хорошої кредитної історії.

Багато хто з спеціальних банківських програм розраховані на те, що позичальник має у власності інше житло. Це пов’язано з тим, що квартира – це вельми ліквідну заставу, і кредитори будуть раді надати вам позику на досить вигідних умовах. Проте варто мати на увазі, що використовувати єдине житло як заставу – це завжди ризик для покупця.

Також банки пропонують іпотечні програми без першого внеску для особливих категорій громадян – військові, вчителі, лікарі. Подібні програми з державною підтримкою – це найвигідніший варіант, однак він доступний лише деяким.

Споживчий кредит із забезпеченням

Початковий внесок

Один з найпростіших варіантів вирішення питання з першим внеском – взяти на нього кредит. При цьому найвигідніше він буде в тому випадку, якщо позика буде забезпечений будь-яким майном. Якщо власної нерухомості у вас поки немає, то в якості застави може виступати автомобіль або інший транспортний засіб.

Таким чином, спочатку доведеться оформити класичний кредит та отримати готівку, і лише потім переходити до укладання іпотечного договору, маючи на руках кошти на початковий внесок. Це більш складна схема, але вона простіше і універсальніше. Якщо ви вже є клієнтом якогось банку, або отримуєте зарплату на карту, то можна розраховувати на досить лояльні умови. Але в підсумку виплачувати доведеться відразу два кредити, що, зрозуміло, дуже невигідно і незручно.

Споживчий кредит без забезпечення

Даний варіант підійде тим, хто не має у власності ні житла, ні будь-якої іншої нерухомості. У такому випадку, доведеться брати кредит готівкою за найневигіднішими умов, і також надалі виплачувати відразу дві позики – споживчий та іпотечний.

Також рекомендуемое статї по темі:

Як можна продати квартиру в заставі?

Як провести оцінку нерухомості для іпотеки?

Як взяти іпотеку без початкового внеску? reviewed by on Березень 20, 2015 rated 3.8 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>