Як «вибиваються» гроші з тих, хто не виплачує кредити

Як показує практика, знаходяться такі люди, які з різних причин потрапляють в «чорний» список. Це виходить з різних причин: поверхневий рівень ознайомлення з кредитним договором, незнання порядку нарахування відсотків і застосування штрафних санкцій, або ж просто відсутність коштів для погашення кредиту.

За таких особистостей беруться професійні добувачі боргів – колектори. Після того, як банк визначив факт про затримку платежу, за справу береться колектор, це цілком нормально, але в Законі «Про банки і банківську діяльність» не передбачено. Обійти це дозволяє кредитний договір між банком і позичальником, в тілі якого вказані певні умови щодо залучення третіх осіб у разі прострочення виплат.
Колектори використовують особливий підхід щодо повернення грошей з боржника. Це моральний тиск. Вся схема складається з трьох етапів.

Перший етап – це рівень листів. З боржником ведеться спілкування на дистанції у вигляді листів, телефонних дзвінків, SMS-повідомлень, в яких делікатно нагадується про суму заборгованості, термін виплати. Тобто ведеться спроба мирно вирішити проблему.

Якщо на ці заходи немає реакції клієнта, настає другий етап.

Другий етап – листи «загрозливого» характеру. На даному етапі відбувається залякування кредитора у вигляді обмеження можливості покинути країну, арешт на майно, повідомлення роботодавця про ситуацію і т.п. Якщо після цього клієнт не йде на контакт, починаються візити за місцем проживання та місцем роботи, телефонні дзвінки в будь-який час доби.

Третій етап – legal collection. Це позов до суду. У цій ситуації кредитор, після рішення суду, зазнає серйозних збитків, починаючи від погашення боргу, відсотка і закінчуючи всіма судовими витратами і витратами за стягнення боргу. Після цього є два варіанти розрахунку за борги. Перший, так би мовити кращий – це віднімання з заробітної плати певної суми, другий, найгірший випадок – арешт, з наступним продажем майна на суму боргу.

Також рекомендуемое статї по темі:

Як найбільш вигідно взяти кредит?

Віртуальні гроші – наскільки це надійно?

Як «вибиваються» гроші з тих, хто не виплачує кредити reviewed by on Березень 20, 2015 rated 3.5 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>