Як відкрити квітковий магазин

Прагнення людини постійно дарувати оточуючим радість може виплеснутися у відкриття власного бізнесу з продажу квіткових виробів та букетів, які на кожну людину справляють незабутнє враження. Перед підприємцями, які ризикнули відкрити власний квітковий магазин, відкриваються широкі можливості для розвитку та подальші перспективи, оскільки квіти будуть затребувані в будь-яку пору року. Ну а широкий спектр пропонованих (додаткових) послуг дозволить переманити до себе велику частину клієнтів.
Якщо розглядати великі міста, то, наприклад, в Києві націнка на кінцеву вартість квітів може складати близько 80-100%, що є дуже солідним показником. Якщо вас цікавить, скільки грошей потрібно для того, щоб відкрити квітковий магазин, то припустимо, що суми в $ 5000 вам буде для цих цілей цілком достатньо. Якщо ви плануєте, вести величезний квітковий магазин, то в даному випадку знадобляться більш серйозні вкладення.
Як відкрити квітковий магазин. Отже, як відкрити квітковий магазин? Основне завдання, яке буде перед вами стояти – вивчити і зрозуміти в короткі терміни, які квіти, букети та аксесуари будуть затребувані вашими клієнтами. На основі отриманої інформації в подальшому і буде будуватися розвиток власної справи і популярних напрямків.
Квітковий павільйон
Переходи в метро, ​​вокзали і входи в бізнес центри – скрізь можна зустріти квіткові павільйони, які пропонують досить широкий спектр красивих квітів. Вони стануть ідеальним подарунком на будь-яке свято, тому варто придивитися до даного напрямку. Незважаючи на те, що у великих містах квіткові павільйони відчувають величезну конкуренцію, нестачі в клієнтах ніколи не спостерігається.
А вже що говорити про переддень свят, коли нові квіти не встигають завозити від постачальників! Якщо місце розташування квіткового магазину вибране вдало, то ви можете розраховувати на щодобовий виручку в розмірі 15-45 тисяч гривень. Середня виручка в день становить 17 тисяч гривень. Окрему увагу в квітковому бізнесі приділяється товарообігу та його реалізації, оскільки живі квіти вимагають уважного підходу з боку бізнесменів.
Не варто збільшувати асортимент в павільйонах до 20-25 позицій, оскільки ви просто-напросто не зможете реалізувати всі представлені товари клієнтам.
Невеликий квітковий магазин
Чи вигідно відкрити квітковий магазин із загальною площею 20-40 квадратних метрів? Відповідь в будь-якому випадку буде позитивним, оскільки попит на вашу продукцію буде в будь-яку пору. Завдяки більшій кількості вільних квадратних метрів ви можете запропонувати своїм покупцям більш широкий асортимент кольорів. Тут можна пропонувати не тільки живі квіти, а й готові букети з додатковим оформленням, оскільки можна обладнати додаткові робочі місця для помічників.
Прибуток такого квіткового магазину в порівнянні з павільйоном значно вище, причому практично 50% від її кількості формуватиме продаж додаткових товарів. Виникає і закономірне питання, скільки коштує відкрити квітковий магазин? Відповісти однозначно на це питання складно, але орієнтуйтеся на суму близько $ 20000, чого цілком повинно вистачити на перші місяці роботи. Такі магазини окупаються значно довше в порівнянні з павільйонами, проте в майбутньому перед вами відкриваються більш райдужні перспективи.
Квітковий бутік
Якщо ви чітко визначилися з тим, що хочете відкрити квітковий бутік, то будьте готові витратити на його реєстрацію, наповнення та інші супутні речі близько $ 40000. Цей бізнес буде по праву називатися стабільним і приносить цілком відчутний дохід, тому багато підприємців націлені на ведення саме бутиків.
Вони постійно намагаються реалізувати нові і дуже цікаві ідеї, які дозволяють залучати все більшу кількість клієнтів. Втім, людина повинна докладати до цього всі свої вміння і навички. Термін зберігання квітів становить близько 2 тижнів, тому вам потрібно постаратися якомога швидше реалізувати цей «крихкий товар».
Ми розглянули питання про те, як відкрити власний квітковий магазин, тому якщо у вас залишилися деякі питання, ви можете без проблем задати їх нам на сторінці контактів.

Як відкрити квітковий магазин reviewed by on Березень 10, 2015 rated 3.7 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>