Як відкрити онлайн інтернет магазин автозапчастин

Кожна людина замислюється про те, як організувати своє майбутнє зі стабільним і цілком достатнім доходом. Продовжуючи серію матеріалів про відкриття власного бізнесу, хотілося б торкнутися питання про те, як відкрити магазин автозапчастин. Обмовимося, що в цьому бізнесі звільнитися невеликою сумою вкладень не вийде, тому налаштовуйтесь на 20000-25000 грн.
Але не переживайте через таких вкладень: у разі правильного складання бізнес плану для магазину автозапчастин, ви окупите бізнес вже за півроку. Це може здатися дуже дивним, але сьогодні навіть на вітчизняному ринку можна зустріти безліч подібних прикладів.
Як відкрити інтернет магазин автозапчастин.

Асортимент магазину автозапчастин
Визначтеся, запчастини для вітчизняних або імпортних автомобілів будуть представлені у вашому асортименті. Багато хто починає з продажу саме імпортних запчастин, однак серед такого широкого асортименту дуже легко заплутатися. Саме тому в електронному або оффлайн магазині ви можете продавати і імпортні, і вітчизняні запчастини. Безсумнівно, будь-які машини схильні до частих поломок, тому попит на якісні та оригінальні запчастини буде тільки рости, як росте і кількість продаваних автомобілів. Відкрити магазин автозапчастин з нуля не так просто, як це може здатися на перший погляд, однак ви повинні докладати максимальних зусиль для цього.
Вибір місця для магазину
Якщо ви будете вести діяльність в офлайні, то варто подбати і про вибір відповідного приміщення під магазин. Підійде навіть офіс, розташований в спальному районі, оскільки багато місцевих жителів будуть періодично звертатися до вас за покупками і замовленнями. Це зручно і вам і їм, тому намагайтеся розширити асортимент представлених запчастин. Що стосується площі для торгівлі, то вона повинна становити не менше 80 квадратних метрів, оскільки їх буде достатньо для розташування всіх необхідних запчастин і рекламних буклетів.
Зверніть увагу і на додаткові моменти, які повинні бути на місці, де ви відкриваєте власний магазин:
• В приміщенні повинен бути світло, тепло і водопостачання
• Великим плюсом стане наявність парковки, нехай навіть на 4-5 автомобілів відвідувачів
• Поряд не повинно бути конкурентів, які займаються реалізацією схожих товарів
• Обов’язковим є наявність складу
Багато хто стверджує, що магазин автозапчастин варто відкривати тільки в тому випадку, якщо вам вдасться знайти досвідчених менеджерів з продажу. Це дійсно так, оскільки від грамотного підходу залежить, чи будуть клієнти купувати автозапчастини саме у вас або звернуться до найближчим конкурентам. Знайти персонал можна через спеціальні агентства, які проводять ретельний відбір претендентів, та й ніхто не забороняє вам самостійно розмістити відкриті вакансії на профільних сайтах. Як правило, для повноцінного функціонування магазину автозапчастин достатньо 2 продавців з досвідом.
Отже, ви точно вирішили, що хочете відкрити магазин автозапчастин – що далі? Ведіть повний контроль за діяльністю продавців. Збільшення прибутку можна домогтися за рахунок підписання договору на поставку запчастин у транспортні компанії, які мають потребу в них постійно. Крім того, магазин автозапчастин працює по ЕНВД, що значно спрощує всі податкові виплати і контроль.
Середній дохід власника такого магазину буде становити порядку 10000-12000 грн. з урахуванням всіх виплат. Чи вигідно відкривати магазин автозапчастин – вирішувати тільки вам!

Як відкрити онлайн інтернет магазин автозапчастин reviewed by on Березень 8, 2015 rated 4.7 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>