Як оформити терміновий кредит без надання довідок в банках країни?

Спеціально для тих клієнтів, які зацікавлені в отриманні кредитної позики без надання величезної кількості довідок, а також пошуку поручителів, банківські структури розробили програму, яка носить назву «Строковий кредит готівкою». Терміновий кредит готівкою, який не передбачає довідок, як правило оформляється буквально за кілька годин, тому, в першу чергу, затребуваний серед позичальників, яким необхідно в терміновому порядку відшукати велику грошову суму у вельми стислі терміни.Досить часто термінові кредити в банківських структурах оформляють люди з досить низьким рівнем доходів офіційних. Велика частина термінових споживчих кредитних позик в даний час видаються з надання тільки лише двох засвідчують особу: паспортом і ще одному, наприклад, посвідчення водія.

Терміновий кредит готівкою без надання довідок є доступним громадянам України віком від двадцяти одного до шістдесяти п’яти років, разом з реєстрацією в регіоні знаходження філії банку, наявністю постійної роботи, а також загальним трудовим стажем, який складає більше одного – трьох років. Терміни видачі кредиту, зазвичай не бувають більше декількох годин, безпосередньо, після подачі анкети-заяви у відділенні банківської структури. При цьому, банківські установи залишають за собою право від клієнта зажадати у разі потреби додаткові документи або відмовити у видачі кредитної позики з причини досить низьких доходів позичальника потенційного. Терміновий кредит готівкою виключно в тому випадку, якщо щомісячний дохід становить не менше шести тисяч рублів. Оскільки банківські структури не запитують довідки, які підтверджують доходи і трудову зайнятість клієнта, то вся інформація про платоспроможності позичальника береться виключно з його анкети.

Потрібно враховувати, що банк має повне право вимагати дострокового погашення кредитної позики, в тому випадку, якщо після перевірки відомостей, які вказані в анкеті, виявиться, що позичальник цілеспрямовано дезінформує кредитора – наприклад, вказав недійсне своє місце роботи. Як уже згадувалося, видача експрес кредиту без надання довідок, під собою не передбачає ретельної перевірки банківською установою платоспроможності, а також благонадійності позичальника. У зв’язку із збільшеним ризиком не повернення строкового кредитного позики готівкою банківські структури встановлюють за подібними кредитами досить високі ставки – близько 30-40 відсотків річних. Крім того, терміновий кредит готівкою в банківській структурі дуже рідко видається строком більше трьох років. У тому випадку, якщо позичальник готовий змиритися з високою переплатою за кредитним позиці, яка складається з відсотків і різноманітних комісій за видачу та обслуговування кредитної позики (до десяти відсотків суми заборгованості), – експрес кредит може істотно допомогу.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредит готівкою: споживчий кредит під заставу майна.

Мікро кредити в банках. Особливості мікро позик у фінансових структурах.

Як оформити терміновий кредит без надання довідок в банках країни? reviewed by on Березень 14, 2015 rated 4.8 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>