Як купити кімнату в квартирі по іпотеці?

Купити кімнату в іпотеку. Покупець, звичайно, дуже зацікавлений в укладення такої угоди. Адже початкові витрати мінімальні і у вас вже немає потреби знімати житло. І краще напружитися і придбати собі хоча б пару метрів, чим все життя поневірятися по знімних квартирах. Тим більше таку кімнату можна здати в оренду або продати і вкласти ці гроші в майбутньому в покупку наступного житла, яке може бути великим за площею. Одним словом, кімната в квартирі по іпотеці дуже вигідне придбання для тих, у кого немає коштів на більше.

Який банк видасть кредит для покупки кімнати?

Втім, купівля однієї кімнати або цілої квартири не відрізняється ні чим. І, звичайно ж, ті банки, які видають іпотечні кредити на житло, не відмовлять вам у послузі іпотечного кредитування однієї кімнати. Необхідно попередньо довідатися, які це банки і що у них за умови.

Слабкою стороною у вирішенні цього питання є низька ліквідність такого виду нерухомості. Будьте готові до ряду труднощів. За законом, в комунальній квартирі мають право придбати кімнату в першу чергу її мешканці. У тому випадку, коли мешканці не погоджуються на покупку, банк повинен продати запропоновану квадратну площу не нижче ринкової вартості. Дуже важливо присутність документа про відмову мешканців комуналки. Інакше пакет для подання заяви на іпотечний кредит буде неповним.

Ліквідність кімнати значно зросте, якщо вона буде єдиною вільною в цій квартирі, і ви будете єдиним господарем. У всякому разі, банки швидше кредитують такі угоди. Таким же чином йдуть справи з ізольованими площами. З придбанням кожної наступної кімнати ліквідність зростає.

Також рекомендуемое статї по темі:

Чи можна взяти кредит іноземному громадянину?

Де видають кредити без поручителя?

Як купити кімнату в квартирі по іпотеці? reviewed by on Березень 20, 2015 rated 3.7 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>