Як активувати кредитну карту

Кредитні картки останнім часом користуються все більшою популярністю у різних категорій населення, багато людей вважають за краще використовувати даний платіжний інструмент для здійснення покупок або оплати різних послуг. На відміну від інших платіжних інструментів, кредитну картку можна оформити навіть у тому випадку, якщо ви не відчуваєте в даний час гострої необхідності в грошах, за відсутності заборгованості за кредиткою банк буде стягувати з вас тільки плату за абонентське обслуговування.

Перед тим як почати використання кредитної картки, її необхідно активувати. При отриманні даного виду «пластику» власнику видається конверт, в якому знаходиться PIN-код та додаткова інформація про те, як активувати кредитну карту. Найчастіше активація даного платіжного інструменту відбувається за допомогою банкоматів або банківських терміналів, власник картки повинен ввести PIN-код або вчинити якусь операцію.

Ще одним способом активації кредитної картки є дзвінок до служби технічної підтримки банку, в якому вам була видана кредитна карта. При зверненні до служби технічної підтримки необхідно повідомити не тільки номер кредитної картки, але і ваші паспортні дані. Активація кредитної картки відбудеться протягом декількох хвилин.

І, нарешті, ще одним способом активації кредитної картки є звернення в одне з відділень банків, де співробітники банку допоможуть вирішити вам цю проблему.

В даний час деякі російські банки в якості рекламних акцій розсилають різні види кредитних карт, які далеко не завжди є вигідним платіжним інструментом для користувача. Найчастіше, кредитний ліміт по даному виду карт обмежений невеликою сумою, а процентна ставка за таким кредитом може бути досить високою. Перед тим, як активувати подібну банківську карту, необхідно ретельно вивчити умови надання позики по даному виду карту, а потім пройти процес активації. Нерідко, для початку використання даного виду кредитної картки, необхідно просто вставити її в один з банкоматів і ввести PIN-код.

Також відзначимо, що багато банків пропонують своїм клієнтам послуги з доставки кредитної картки на будинок за невелику плату, даний вид «пластику» також необхідно активувати перед початком використання. Відзначимо, що різні способи активації кредитної картки зазвичай перераховуються на офіційний сайтах в мережі інтернет тих банків, які випускають дані кредитні картки.

Також рекомендуемое статї по темі:

Позики онлайн на банківський рахунок

Де краще взяти кредит готівкою? 

Як активувати кредитну карту reviewed by on Березень 19, 2015 rated 4.9 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>