Як 100 відсотків отримати кредит?

Що робити, якщо терміново потрібні гроші?
Багато хто з нас хоч раз, але стикалися з такою неприємною ситуацією, коли терміново потрібна певна сума грошей. На думку відразу ж приходить можливість взяти в борг у родичів або друзів. Однак, коли цей варіант «прогорає», у нас не залишається вибору, як звернутися в банк.
Може здатися, що оформлення кредиту – це дріб’язкова справа: потрібно просто вибрати відповідну організацію, зібрати весь пакет документів, і вже через якийсь час грошики будуть у тебе «на руках». Але подібна схема настільки проста, тільки за умови вашого офіційного працевлаштування. А ось безробітним вкрай важко підтвердити рівень свого доходу. Найбільш поширеними причинами невидачі довідки та зарплати є:
• відсутність офіційного місця роботи;
• власний незареєстрований бізнес;
• віддалена робота.
Часто трапляється, що людина заробляє непогано, проте документально підтвердити це не може.

Кредит без поручителів.

Чи реально взяти в борг у банку, якщо ти офіційно безробітний?
Банки з невеликою охотою видають кредити безробітним клієнтом, оскільки вони сильно ризикують, але прибуток організацій від подібного спрямування кредитування досить висока. З цієї причини кредитори намагаються залучати більше позичальників, з цією метою вони впроваджують на ринок різноманітні кредитні програми. Якщо вам знадобилося взяти кредит у банку, але офіційно ви ніде не працевлаштовані, то пропонуємо вам декілька варіантів для отримань позики.
Перший варіант називається «кредит по двох документах». Подібні програми в останні роки користуються широкою популярністю у багатьох позичальників, так як згідно з їх умовами, позичальник має право сам вибирати документи, які слід надати для отримання грошової суми. Першим обов’язковим документом є громадянський паспорт, а другий – це будь-який інший, зазначений у списку кредитора, наприклад, виписка по картковому рахунку або який-небудь ідентифікаційний документ (водійські права, закордонний паспорт та інше).
Крім того, отримати кредит у банку можна під заставу майна. У цій якості може виступати цінне майно, наприклад, автомобіль або нерухомість. У подібному випадку банк видає суму, рівну 80 відсоткам від вартості застави. Потрібно відзначити, що при заставному кредитуванні ставка за користування коштами цілком гуманна.
На сьогоднішній день дуже популярні кредити, видатні під депозитний заставу. Для цих цілей вам потрібно оформити депозит у тому ж банку, де ви плануєте брати позику. Якщо організація погоджується брати депозит в якості застави, то готівкою ви отримаєте 80 відсотків від його суми. Такий кредит оформляється досить швидко. Третій варіант гарантованого отримання коштів від банку – це поручительство.

Як отримати кредит у ПриватБанку в Україні? Умови програми кредитування.
Найшвидшим способом отримання кредиту в ПриватБанку України є оформлення картки «Універсальна». Робиться це безкоштовно, швидко і в будь-якому банківському відділенні. Для цього при собі необхідно мати лише паспорт. Основною перевагою «Універсальної» карти є безкоштовне використання кредитних грошей до 55 діб з моменту першої витрати. А після того, як на карту будуть внесені кошти, вони знову будуть доступні Вам.
Переваги картки «Універсальної»:
• сума кредиту до 25 тисяч гривень;
• безвідсоткова ставка до 55 днів;
• 10 відсотків річних;
• оформлення за паспортом без супутніх довідок.

Також рекомендуемое статї по темі:

Чи можуть оформити кредит на покупку для пенсіонерів?

Як взяти кредит в Києві. Історія кредиту.

Як 100 відсотків отримати кредит? reviewed by on Березень 14, 2015 rated 4.5 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>