Віртуальні гроші – наскільки це надійно?

Не для кого не секрет, що вже кілька років існують віртуальні гроші. У нашій законодавчій базі немає жодного слова про них, оборот цих грошей не контролюється.

За допомогою віртуальних грошей можна оплатити комунальні платежі або поповнити рахунок мобільного / кабельного оператора або ж просто здійснити переказ грошових коштів. Це не рахуючи покупок в самому Інтернеті. На сьогоднішній день найвідомішими платіжними інтернет-системами є наступні: «Яндекс-гроші», UkrMoney, E-gold, WebMoney та ін.

Принцип роботи досить простий. Користувач має програму, яка створює «електронний гаманець». Для занесення грошей використовуються аналогічні скретч-карти як і для поповнення рахунку мобільних операторів, які вже можна купити практично скрізь. Потім з віртуальним грошима можна здійснювати будь-які операції і назад «перетворювати» їх в реальні гроші.
Відразу постає руба питання – А на скільки це надійно? Адже ця система не регулюється і не відстежується жодним держорганом.

Самі представники платіжних інтернет-систем кажуть, що система «віртуальних грошей» по своїй надійності і захищеності не поступається реальним платіжним картам. Це досягається шляхом захисту інформації. Кожен «гаманець» захищена ключем, довжина якого 1024 біта. Для того, щоб його зламати потрібно приблизно близько трьох років. Слід враховувати той факт, що зломщик не знає скільки коштів зберігається в «кошиками». Доказом того, що «віртуальні гроші» надійні може служити той факт, що за 2007 рік тільки в Україні оборот грошей досяг близько мільярда гривень.

До речі, вигідно обмінювати електронні валюти дозволяють не всі обмінники. Користуйтеся тільки перевіреними обмінниками.

Також рекомендуемое статї по темі:

Як взяти позику, якщо зарплата в конверті

Що таке перекредитування

Віртуальні гроші – наскільки це надійно? reviewed by on Березень 20, 2015 rated 4.3 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>