Відмова у реєстрації ТОВ

Подача підготовлених документів у відповідні інстанції для реєстрації компанії пов’язана з надією отримати позитивну відповідь. На жаль, не рідко зустрічаються відмови в реєстрації ТОВ, тому мета даної статті – розглянути всі особливості процедури, причини відмов, а також дати вам грамотні поради та рекомендації. Сподіваємося, що для вас ця інформація буде дуже корисною.
Відмова у реєстрації ТОВ. Хто отримує рішення про відмову
Після подачі заяви на реєстрацію вам слід очікувати до 7 днів остаточного рішення. Саме в цей термін і може прийти повідомлення про відмову. Заявник отримує рекомендований лист з повідомленням, в якому зазначаються причини відмови в реєстрації ТОВ, а також додаткову інформацію, яка може бути корисна підприємцям. Деякі люди починають шукати можливі зачіпки і помилки з боку контролюючих органів, що дозволить оскаржити прийняте ними рішення в судовому порядку.
Тим не менш, виходить це в одиниць. Настійно радимо вам спочатку підійти грамотно до вирішення питань, пов’язаних з реєстрацією ТОВ. До речі, радимо вам ознайомитися серйозно з питанням про те, що таке ТОВ, адже це відразу зніме всі наявні у вас питання. Отже, зараз розглянемо основні причини отримання відмови на реєстрацію.
Подані не всі документи
Через поспіх і неправильного підходу багато підприємців забувають докласти всі відповідні документи. Співробітники податкової служби тільки приймають відповідні пакети документів від підприємців на реєстрацію, проте вони зовсім не зобов’язані проводити повну звірку з потрібними форматами. Їм головне переконатися в тому, що у вас оплачена державне мито.
У такому випадку відмова в реєстрації ТОВ формулюється як «Не надання документів», необхідних для завершення процедури реєстрації. На жаль, держмито в таких випадках не повертається, що дуже прикро для людини. Найкраще перед самою подачею документів пройтися за списком необхідних документів, щоб не довелося кусати собі лікті. Також не зайвим буде перевірити наявність відповідних підписів, дат і печаток.
Наявність помилок в заповнених документах
Ще одна поширена причина відмови в реєстрації ТОВ – це наявність граматичних, орфографічних помилок. Зустрічаються ситуації, коли підприємці дають підготовлені документи на вичитку професійним редакторам, які можуть помітити наявність помилок і виправити їх. Такий підхід значно збільшує ваші шанси на швидку реєстрацію власної компанії.
Досвідчені юристи та лінгвісти допоможуть вам вирішити виниклі складнощі, однак це загрожує тимчасовими і грошовими втратами.
Нотаріальні помилки в документах
Виявити нотаріальні помилки у реєстраційних документах не завжди просто, проте якщо вони «спливають», то вам ще довгий час доведеться доводити податковій інспекції, що вони були зроблені не з вашої вини. Багато нотаріуси підходять не зовсім відповідально до заповнення потрібних документів, тому вони можуть мати неправильну форму. У такому випадку, якщо ви отримуєте відмову в реєстрації ТОВ, то можете сміливо звертатися в судові інстанції для того, щоб повернути витрачені кошти, або отримати повністю готові документи від нотаріальної контори абсолютно безкоштовно.

Відмова у реєстрації ТОВ reviewed by on Березень 9, 2015 rated 3.0 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>