Відмінність ІП від ТОВ

Будь-який бізнес, незалежно від сфери зайнятості та присутності, повинен бути повністю легітимним з правової точки зору, щоб у клієнтів і постачальників виникало мінімальну кількість питань. Якщо говорити простими словами, то будь-яка форма підприємницької діяльності людини в обов’язковому порядку реєструється в ФСЗН. Ми розглянемо таблицю відмінностей між ТОВ та ВП, яка дозволить скласти максимально точне враження для кожного зацікавленого людини.
Форма ведення бізнесу ІП – це найперша форма господарської діяльності, яка з’явилася у відносинах між продавцем і покупцем. Багато кували металеві вироби, шили одяг на замовлення, а також надавали інші послуги, тому кожна людина могла називатися підприємцем. Пізніше почали з’являтися так звані спільноти і артілі – прототипи сьогоднішньої форми ТОВ.
Що стосується сьогоднішніх днів, то підприємцем може вважатися будь-яка людина, провідний бізнес, навіть без утворення юридичної особи з відповідними документами.
Відмінність ІП від ТОВ у 2013 році. Відмінність ТОВ від ІП
Вибір ТОВ або ІП залежить тільки від ваших власних потреб і завдань, з якими вам доведеться стикатися. Кожна форма ведення бізнесу має свої власні переваги і недоліки, про які ми й поговоримо більш детально. Будь-яка людина звик порівнювати між собою два наявних фактора або прототипу, що дозволяє йому сформувати власне уявлення. Обмовимося, що надалі ви зможете змінити форму господарювання, грунтуючись на доцільному розумінні ситуації.
Отже, які плюси відкриття ІП? Відкриття даного типу юридичних відносин з клієнтами не вимагає значних фінансових витрат, а для реалізації поставлених планів вам достатньо всього лише 1 робочого дня. Обов’язково сплачується держмито, після чого вам видається відповідна квитанція. Термін реєстрації в ИФНС складає близько 5 днів, тому вам реально впоратися з відкриттям ІП за тиждень.
Підприємці зобов’язані здавати первинну документацію в податкові органи, що дозволяє чітко контролювати їх вид діяльності. Крім того ІП позбавлені необхідності внесення статутного капіталу. Оптова або роздрібна торгівля деякими продуктами і товарами не вимагає додаткових сертифікатів або дозволів.
У чому ж полягають основні мінуси ІП? У деяких сферах діяльності індивідуальним підприємцям заборонено вести роботу (сюди слід відносити банківську і страхову сферу). Якщо в ході роботи почали з’являтися борги, які ІП не може погасити, то вони можуть бути стягнуті за рахунок будь-яких доступних засобів (машина, дача і навіть квартира). Оплата по податках за надані послуги або реалізовані товари вноситься протягом 30 діб після надходження грошових коштів. Ну і ще один істотний мінус від відкриття ІП – деякі банки пропонують не зовсім адекватні умови для обслуговування підприємців.
Які плюси від відкриття ТОВ
Власники бізнесу, яких може бути декілька, в рівній мірі відповідають за розвиток і ведення власного бізнесу. Злиття з іншими організаціями тепер не стає проблемою, оскільки все вирішується протягом кількох діб. Ну і ще один незаперечний плюс – це можливість у будь-який момент продати ТОВ, якщо воно не має заборгованості. У той же час варто розрізняти і основні мінуси ТОВ.
Алгоритм реєстрації ТОВ вимагає більш ретельного підходу з наданням великої кількості паперів. Обов’язково знадобиться і внесення статутного капіталу, тому кожен підприємець вільний для себе вибирати найбільш прийнятну і вигідну форму діяльності.

Якщо ви поки не розумієте різниці між ТОВ та ВП у веденні бізнесу, то краще зупинити свій вибір на ІП, оскільки надалі можна легко пройти зміну господарської діяльності у відповідних органах.

Відмінність ІП від ТОВ reviewed by on Березень 10, 2015 rated 3.3 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>