В якому банку отримати кредит?

Різні види кредитів користуються все більшою популярністю у різних категорій населення. Деякі люди беруть гроші в борг у банків або інших фінансових компаній для того, щоб здійснити необхідні покупки, інші – для придбання предметів розкоші. У будь-якому випадку, більшість людей цікавить, в якому банку краще отримати кредит.

Розглядаючи це питання, необхідно звернути увагу на кілька аспектів. Перш за все, потенційні позичальники звертають увагу на процентну ставку по різних видах кредитів. Деякий час тому багато банків користувалися фінансової неграмотністю населення і вставляли різні додаткові умови в договір, які значно підвищували процентні ставки за кредитами. За останні кілька років були прийняті нормативні акти, які захищають права позичальників.

Наступним параметром, на який необхідно звернути увагу, вибираючи, в якому банку отримати кредит, є пакет необхідних документів. Деякі банки видають різні види кредитів на підставі документа, що посвідчує особу, тому кредитні організації видають невеликі кошти під дуже високі відсотки. Багато банків видають кредити на підставі підтверджених доходів клієнта, тому сума даного виду позики також може бути невисока, а процентні ставки трохи вище, ніж середні показники у вашому регіоні.

Відзначимо, що останнім часом багато банків розміщують на власних сайтах в мережі інтернет онлайн-калькулятори, які дозволяють визначити суму щомісячного платежу по кредиту, ввівши суму необхідного позики і термін його використання.

Розглядаючи різні варіанти банків, де можна отримати кредит, необхідно також звернути увагу на розташування відділень банку, де ви зможете погасити позику. Нерідко незручне розташування відділень або банкоматів банку призводить до того, що позичальники не встигають під час погасити свій кредит, що призводить до штрафних санкцій з боку банку.

Також необхідно звернути увагу на альтернативні способи погашення кредиту, наприклад, за допомогою систем електронних платежів, банкоматів або платіжних терміналів, а також систем онлайн-банкінгу, що дозволяє істотно спростити процедуру погашення позик.

У будь-якому випадку, перед тим, як прийняти рішення, в якому банку отримати кредит, необхідно ретельно ознайомитися з умовами угоди, на підставі якого вам будуть надані грошові кошти, і, при необхідності, задати питання менеджерам банку.

Також рекомендуемое статї по темі:

Експрес-кредит готівкою онлайн 

Кредитна карта: як оформити онлайн заявку

В якому банку отримати кредит? reviewed by on Березень 18, 2015 rated 4.6 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>