Банківські кредитні картки стають все більш популярним платіжним засобом серед різних категорій населення. За допомогою кредитної картки в даний час можна оплатити різні покупки або послуги на підприємствах, де встановлені спеціалізовані термінали, а також отримати готівку в банкоматах. Оформлення кредитної картки в деяких випадках може зайняти кілька годин і вимагає мінімальні перевірки.

Перед тим, як отримати даний платіжний інструмент, необхідно вивчити умови користування кредитною карткою. Перш за все, потрібно пам’ятати, що PIN-код доступу до картки необхідно зберігати окремо від пластикової картки. У разі втрати або крадіжки «пластику» шахрай зможе безперешкодно отримати доступ до ваших грошовим коштам. Ще однією важливою умовою користування кредитною картою є термін її дії, який зазвичай становить 2 роки. У разі якщо карта буде прострочена, ви не зможете здійснити оплату товарів або послуг, тому необхідно ретельно стежити за терміном дії вашої картки.

Далі необхідно пам’ятати, що у разі втрати кредитної картки важливо відразу ж зв’язатися зі службою технічної підтримки для того, щоб заблокувати платежі, які можуть бути вчинені зловмисниками. Також необхідно акуратно поводитися з пластиком, який може бути пошкоджений різними способами.

Умови користування кредитною картою, як правило, наведені в договорі, який укладається з позичальником. Одним з основних параметрів даної угоди є процентна ставка по позиці, яка буде надана позичальнику. Крім того, необхідно звернути увагу на вартість обслуговування картки, яка може становити від декількох сотень до декількох тисяч рублів.

Одним з найважливіших параметрів, який також вказується в умовах використання кредитної картки, є термін безвідсоткового погашення позики, який може становити до 100 днів. Крім того, деякі банки випускають обмежені серії кредитних карт зі спеціальними бонусами для своїх клієнтів. При оплаті покупки в певних магазинах, користувач кредитної картки може розраховувати на отримання знижки або повернення певної частини оплати. Ознайомитися з умовами користування кредитною карткою можна на офіційному сайті одного з банків, які випускають даний вид платіжного інструменту.

Також рекомендуемое статї по темі:

Банківські кредитні картки онлайн

Погана кредитна історія, але потрібен кредит 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *