Терміни споживчого кредиту

Споживчі кредити, які можна отримати в одному з російських банків, є одним з найбільш затребуваних продуктів на ринку. Багато людей замість того, щоб збирати кошти на необхідні покупки, воліють робити покупки за допомогою різних видів споживчих кредитів.

Терміни споживчого кредиту можуть бути різні, як правило, термін надання даного виду позики становить не менше 1 року, хоча в деяких випадках може складати і декілька місяців. Процентні ставки по різних видах споживчих позик також можуть залежати від терміну надання кредиту.

Відзначимо, що останнім часом багато магазинів, які продають дорогі товари, наприклад, побутову техніку, пропонують своїм клієнтам оформити споживчі кредити на пільгових умовах. У деяких випадках дані види позик являють собою фактично розстрочку, тому що клієнти магазину не переплачують за придбаний товар, вносячи щомісяця однакові суми грошових коштів.

З іншого боку, нерідко споживчі кредити у великих торгових центрах видаються невеликими банками під досить високі відсотки, що нерідко призводить до проблем з погашенням позики або необхідністю рефінансування кредиту. У цьому випадку терміни споживчого кредиту можуть бути збільшені, а сума щомісячних платежів дещо знижена.

Розглядаючи різні варіанти позик, необхідно звертати увагу на терміни споживчого кредиту. Очевидно, що чим на більший термін банк надає грошові кошти позичальникові, тим більша переплата буде вироблятися їм при погашенні позики.

Для того щоб вибрати оптимальний термін споживчого кредиту, варто скористатися спеціалізованими сайтами в мережі інтернет, наприклад http://creditka.kiev.ua/, на яких представлена ​​докладна інформація про різні види кредитів, які надаються різними українськими банками. Ввівши необхідні вам параметри, наприклад, суму і передбачуваний термін надання позики, ви зможете отримати інформацію про найвигідніші пропозиції з боку різних банків.

Останнім часом на українському ринку з’явилося безліч компаній, що надають мікрокредити на короткі терміни, дані пропозиції також користуються підвищеним попитом у різних категорій населення.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредит під заставу без довідок

Перекредитування споживчих кредитів

Терміни споживчого кредиту reviewed by on Березень 17, 2015 rated 4.4 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>