За останні кілька років на російському ринку з’явилося безліч кредитних продуктів, які призначені для різних категорій населення. Вік позичальників, які отримують різні види кредитів, поступово знижується, в даний час існує можливість отримати кредит особам, які досягли віку 18 років.

Терміновий кредит з 18 років в даний час видається як банками, так і різними фінансовими організаціями. Як правило, сума подібного кредиту відносно невисока, тому що молоді люди далеко не завжди можуть підтвердити свої доходи. Для того щоб отримати даний вид позики, необхідно заповнити анкету позичальника, а також пред’явити паспорт. Рішення про надання подібного кредиту приймається протягом години, після чого молода людина може отримати необхідну суму грошових коштів готівкою або ж на кредитну карту.

У деяких випадках для того, щоб отримати терміновий кредит з 18 років, потенційному позичальникові необхідно надати поручительство з боку людей старшого віку, які мають гарантований дохід.

Відзначимо, що деякі банки пропонують студентам або молодим людям скористатися різними кредитними пропозиціями на більш вигідних умовах.

Незважаючи на те, що багато молодих людей вже в юнацтві починають працювати, при повчанні строкового кредиту з 18 років необхідно проконсультуватися з більш дорослими людьми. Багато молодих людей хочуть придбати сучасні гаджети, вартість яких досить висока, але покупка нового телефону або планшетного комп’ютера в кредит далеко не завжди є ефективною витратою грошових коштів.

Кредитне навантаження може бути занадто серйозною для молодої людини, яка, наприклад, продовжує навчання в середньому або вищому навчальному закладі, що в подальшому може призвести до серйозних проблем з поверненням коштів. Крім того, несвоєчасна виплата позики може призвести до погіршення кредитної історії, що надалі може створити серйозні проблеми при спробі отримання іпотечного чи іншого кредиту.

Перед тим, як отримати молодим людям у віці 18 років отримати терміновий кредит, необхідно ретельно оцінити їх фінансові можливості і, можливо, відкласти покупку на більш тривалий термін. З іншого боку, вміння користуватися кредитами в ранньому віці дозволяє отримати необхідний навик, який стане в нагоді надалі.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредитні картки без довідок і поручителів

Терміновий кредит у банку через онлайн


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *