За останні кілька років багато українських банків розробили цілий ряд кредитних продуктів, які спрямовані на задоволення потреб різних клієнтів. Одним з найбільш популярних видів позик є термінові кредити, які можуть бути оформлені протягом однієї години.

Отримати терміновий кредит у банку можна різними способами. Одним з найбільш популярних способів отримання даного виду позики є оформлення строкового кредиту безпосередньо в магазині, де продається якийсь товар. За допомогою даного виду позики можна придбати як побутову техніку, так і автомобілі різних марок.

Для того щоб оформити терміновий кредит у банку, необхідно надати паспорт і заповнити анкету, в якій потрібно вказати персональні дані, рівень доходу та номер мобільного телефону. Крім того, при оформленні подібних кредитів співробітники банку нерідко фотографують позичальників для внесення даної інформації в базу даних банку. Рішення про надання даного виду кредиту приймається протягом 30 – 40 хвилин і позичальник відразу ж може придбати вподобану йому річ.

Відзначимо, що нерідко в торгових комплексах розташовуються офіси невеликих банків, які мають малу кількість відділень, де ви зможете погасити кредит. Для того щоб отримати терміновий кредит у банку, варто заздалегідь вивчити інформацію про різні продукти, які в даний час представлені на ринку.

Багато великіх українських банків надають можливість своїм клієнтам терміново оформити кредит або отримати кредитну карту для розрахунків. Процедура оформлення позики також включає в себе заповнення анкети та пред’явлення документа, що посвідчує особу, а, в деяких випадках, – додаткового документа. Маючи на руках більшу інформацію про позичальника, банк може запропонувати більш високу суму кредиту або більш низькі процентні ставки.

Перед тим, як отримати терміновий кредит у банку, необхідно ретельно ознайомитися з умовами угоди, на підставі якого вам буде наданий даний позику. Перш за все, необхідно звернути увагу на різні способи погашення позики, які можуть включати в себе переказ грошей через платіжні термінали або електронні платіжні системи. Крім того, необхідно звернути увагу на штрафні санкції, які можуть бути накладені на вас в разі прострочення платежів по кредитах.

Також рекомендуемое статї по темі:

Експрес-кредит за паспортом онлайн

Кредити приватним особам без застави 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *