Страхування автомобіля , придбаного в кредит

avto_strahovanie

Страхування автомобіля , придбаного в кредит , регламентується банком . Він пропонує список аккредітованнних страховиків , чиї поліси його влаштовують. За тісні відносини банку і страхової компанії платить споживач : як правило , тарифи в обмеженому списку страхових компаній , вище , ніж можна знайти на відкритому страховому ринку .

Банк іноді погоджує також особливості страхового поліса : зберігання автотранспорту без обмежень у нічний час , виплати за рахунками СТО і т.д. Банки воліють якісні страхові поліси , а не економ -варіанти .

Крім того , деякі банки при автокредитуванні вимагають додаткові види страхування : страхування від нещасного випадку позичальника , додаткове страхування автоцивільної відповідальності (з збільшенням ліміту відповідальності до 300 000 рублів).

Страхування на вільному ринку цілком залежить від волі покупця. Він може застрахувати тільки ОСАГО , взяти економ- поліс з франшизою , поліс 50 * 50 і т.д.
Вибір страхової компанії з числа запропонованих банком потрібно робити максимально усвідомлено і раціонально. Звичайно , треба вибрати краще співвідношення ціни і якості з усіх доступних варіантів .

КАСКО в кредит з машиною можна брати , якщо у Вас є при цьому вибір всіх акредитованих страхових компаній , а не тільки 1-2 , у яких тарифи можуть виявитися вище за інших.
Держава дуже не задоволене сформованою практикою закритих списків акредитованих страхових компаній , так як за ним часто ховається тарифну змову . Наприклад , банк рекламує низькі ставки по кредиту , а компенсує їх за рахунок винагороди від страхових компаній , що продають поліси за завищеною ціною. ФАС вважає , що такі списки страховиків порушують антимонопольне законодавство і обмежують права споживачів.

 

Зараз обговорюється питання про відкриту акредитації , коли банк просто публікує вимоги до фінансової стійкості страховиків , і будь-яка , яка задовольняє цим вимогам страхова компанія може розпочати співпрацю без підписання договору про акредитацію ( про співпрацю , агентського договору ) . Майбутнє за вільною конкуренцією і вільним вибором клієнта.

Страхування автомобіля , придбаного в кредит reviewed by on Грудень 12, 2013 rated 4.5 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>