Споживчий кредит від Альфа-банку оформити онлайн

Споживчий кредит від Альфа-банку оформити онлайн

Альфа-банк позиціонує свій споживчий кредит як спосіб отримати більше, ніж ви маєте зараз. В рамках споживчого кредиту можна придбати техніку, меблі, одяг та інші необхідні товари споживчого призначення.
Наприклад, отримавши споживчий кредит, можна собі дозволити придбати мобільний телефон, про який давно мріяли або ноутбук, який необхідний вам в роботі.

Термін, на який може бути виданий споживчий кредит, становить від 3-х місяців до 3-х років. У виняткових випадках, але тільки відповідно до рішення відповідного уповноваженого органу строк споживчого кредиту може бути продовжений до п’яти років.

Споживчий кредит може отримати тільки громадянин України. З основних вимог до одержувачу споживчого кредиту – досягнення 21 року і стабільна робота, стаж на якій повинен бути не менше, ніж три місяці. При цьому для отримання споживчого кредиту у вас не повинно бути несприятливої ​​інформації у вашій вже наявної кредитної історії.
Споживчий кредит розглядається в Альфа банку за 20 хвилин. При цьому якщо сума запрошуваного споживчого кредиту не перевищує 50 тис. Грн., Банк не буде запитувати у вас підтвердження доходів. Якщо розмір запитуваного споживчого кредиту перевищує дану суму, в банк буде необхідно з пенсійного фонду надати виписку.

Для оформлення споживчого кредиту онлайн вам достатньо надати в банк всього один документ – посвідчення особи з ІІН.

При погашенні споживчого кредиту ви маєте можливість вибрати розмір свого щомісячного платежу. Погашати споживчий кредит можна як у Альфа банку, так і в іншому банку, в офісах, відділеннях і терміналах банків.

В рамках споживчих кредитів  онлайн Альфа банк пропонує кілька продуктів. Перший з них передбачає нульовий початковий внесок і переплату. Другий продукт у списку споживчих кредитів – «стандартний». В рамках цього споживчого кредиту початковий внесок може варіюватися від нуля до 99% позики. Переплата складе від 4% до 6% щомісяця.
Кожен продукт в перерахованому списку споживчих кредитів має свої ставки винагороди, відповідно до затвердженої інформації Альфа банку.
Інформація про умови может змінюватіся, слідкуйте на офіційній стр. Альфа банку.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредит від частного інвестора

Кредит на невідкладні потреби онлайн в Україні

Споживчий кредит від Альфа-банку оформити онлайн reviewed by on Січень 3, 2019 rated 4.7 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>