Скільки можна взяти онлайн кредитів?

Скільки позик можна взяти одночасно. Скільки можна взяти онлайн кредитів – це нагальне питання нашого суспільства. Норм за кількістю оформлених позик немає, основним критерієм служить загальна сума, взята у всіх кредитних організацій в сукупності. Тут любителі негайного придбання матеріальних цінностей ризикують не розрахувати свої можливості. Але навіть великі виплати за кількома кредитами одночасно не лякають азартних клієнтів. Сума накопичується, і щомісяця доводиться виплачувати все більше і більше. Тоді стає зовсім невесело: доводиться працювати тільки для того, щоб встигати робити щомісячні внески за всіма позиками.

Деякі фінансові установи ставлять обмеження у вигляді суми щомісячних платежів, яка не повинна бути більше 30% заробітної плати позичальника. Але є й такі банки, які видадуть кредит, навіть якщо ваші щомісячні виплати становитимуть 50% від доходу.

Історичні дані за кредитами фіксуються в базі даних кожного банку, а також в єдиній фінансовій системі держави. Таким чином, на кожного клієнта заводиться свого роду досьє, в якому вказані терміни оплати і суми, тому приховати інформацію про наявні зобов’язання не вдасться. При подачі заяви на черговий кредит краще не приховуйте інформацію, тому що такого роду обман може послужити основною причиною, по якій вам відмовлять у видачі позики.

А ось кредитна історія піде вам на користь і посприяє у позитивному ухваленні рішення з боку банку, якщо ви не порушували зобов’язань з виплати раніше. Вас зустрінуть з розпростертими обіймами і можливо знизять відсоткову ставку.

Так скільки конкретно позик можна брати?

За статистичними даними, велика частина позичальників розраховуються за два або три кредити одночасно. Тобто це все ж реально. Але якщо ви володар кількох товарних кредитів, в іпотечному кредиті вам швидше за все, відмовлять. Ну а якщо навпаки, ви вже виплачуєте житловий кредит і робите внески регулярно, то споживчий кредит на розумну суму вам схвалять з великою ймовірністю.

Багато кредитів відразу

Для збільшення шансів можна надати в якості поручителя родича чи друга, які засвідчать той факт, що ви берете позику в банку, і візьмуть на себе відповідальність, на випадок якщо ви порушите зобов’язання.

Але найбільше банкіри хвилюються більше з приводу тих позичальників, які взяли на себе більше п’яти кредитів. Але знову ж, тут немає чітких обмежень – головне надати достовірну інформацію по щомісячним доходам. Якщо ваші фінанси дозволяють залишити собі на витрати більше 50% від заробітної плати, то вам, швидше за все, дозволять скористатися кредитною опцією.

Кредитні картки – це ще один сучасний спосіб, отримання товарів і послуг тут і зараз, оплативши витрачену на все суму пізніше. Такий вид кредитування передбачає певний рівень фінансової грамотності. У теж час у банку немає жорстких вимог до позичальників, тому без праці можна зробити кілька кредитних карт.

Однак при вирішенні питання скільки кредитів можна взяти одночасно фахівці фінансових областей рекомендують не звалювати на себе неможливого і прорахувати всі наслідки непродуманих позик. Подумати стоїть і про те, що у разі втрати роботи вам доведеться платити кредити не дивлячись ні на що. Також слід передбачити всі непередбачені фінансові витрати і тільки після аналізу свого добробуту в цілому приймати єдино правильне рішення.

 

Онлайн кредити за sms: у чому їх плюси?

Як взяти іпотеку на за кордону нерухомість?

Скільки можна взяти онлайн кредитів? reviewed by on Березень 20, 2015 rated 4.4 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>