Багато хто з нас звикли, що за необхідної терміново сумою грошей, треба звертатися в банк. Таку сферу, як мікрофінансів, багато обходять стороною. Однак чи так страшні мікрофінансів, як їх малюють? Сьогодні в в Україні налічуються сотні мікрофінансових організацій. І кожна з них може дати вам можливість вирішити свої фінансові питання. Мікрофінансів – ще один вихід, якщо ситуація склалася так, що гроші вам потрібні тут і зараз, а знайти їх ніде, крім як у фінансовому інституті, можливості немає.

Мікрозайми до зарплати –  рейтинг топових безвідмовних мікрофінансових установ від фінансового порталу –  creditka.kiev.ua

ПОРТАЛ CREDITKA РЕКОМЕНДУЄ ПОДАВАТИ ЗАЯВКИ В ДЕКІЛЬКА БАНКІВ ВІДРАЗУ

Slon Credit – мы первые в Украине кто запустил Online Installment Loan!
Онлайн Кредит на ГОД!

Е-cash (Е-КЕШ) – це новий сервіс онлайн кредитування, який дає можливість отримати гроші на Вашу банківську карту протягом декількох хвилин.


E-cash [CPS] UA

 CreditUP on-line сервіс видачі кредитів українцям на карту любого банку України, на будь-які цілі.


Creditup [CPL] UA

Євро Грошi – компанія з прямими європейськими інвестиціями, кредитування в Україні без будь-яких прихованих платежів і комісій.

EvroGroshi [CPS] UA
Dinero – просте оформлення ніяких додаткових документів, застав і перевірки доходів.  


Dinero [CPS] UA

 Gofingo – онлайн-сервіс, який круглосуточновидает гроші на банківську карту громадянам України.


Gofingo [CPS] UA

СreditPlus – сервіс простого онлайн-кредитування. Отримання кредиту не виходячи з дому чи роботи прямо на банківську картку.


CreditPlus [CPS] UA

 

Ваша Готівочка надає позики до 7000 грн за все за 15 хвилин. Ваша Готівочка – ваша відповідь на будь-які фінансові питання і бажання!


Ваша Готівочка [CPS] UA

 

Moneyveo – онлайн-сервіс, який цілодобово видає гроші на банківську карту громадянам України. Працюємо навіть у вихідні та святкові дні. Видаємо кредити онлайн терміном до 30 днів за кілька хвилин.


Moneyveo [CPS] UA

 «Бистрозайм» – найбільша фінансова організація в сфері мікрокредитування, яка перша в Україні запустила унікальний продукт – миттєві гроші.


БыстроЗайм [CPS] UA

Мікрофінансів представляють собою сферу послуг, яка пропонує населенню невеликі за обсягом позики. За класифікацією ООН в мікрофінансів відносяться суми, що не перевищують в три рази розмір показника ВВП на душу населення. Виходячи з цього, в в Україні під мікрофінансів підпадає сума в розмірі близько 36 000 доларів.

Мікрофінанси – вибір людей з низьким рівнем доходу, які не мають можливість отримати кредит у банку. Крім того, до мікрофінансовим організаціям часто звертаються представники малого бізнесу, в тому числі індивідуальні підприємець. Мікрофінансування може дозволити їм отримати потрібну суму на розвиток бізнесу – навряд чи банк може собі дозволити схвалити аналогічний кредит. Втім, як і у випадку з клієнтами, які не отримують високу заробітну плату. Зробити доступними послуги кредитування для названих верств суспільства, і є головне завдання мікрофінансів.

Сьогодні мікрофінанси – це кредитування, лізинг, але не тільки. До послуг у сфері мікрофінансів також відносять: страхування, грошові перекази, певні платежі. Хоча спочатку мікрофінансів мали на увазі під собою тільки мікрокредитування. З часом мікрофінансів розширилися в своєму розумінні і зробили фінансові послуги доступними широкому колу людей. Завдяки мікрофінансовим організаціям в усьому світі скорочується число осіб, що не мають доступу до кредитних послуг. Сьогодні послугами сфери мікрофінансів у всьому світі користується понад 80 мільйонів чоловік, за останні роки цей показник виріс більш ніж удвічі.

Багато в чому таке зростання пояснюється тим, що фінансові регулятори багатьох країн переглянули своє ставлення до мікрофінансів. Замість того щоб присікати діяльність мікрофінансових організація, влада стали активно супроводжувати того, щоб мікрофінансів як фінансовий інститут, успішно розвивалися. Сьогодні мікрофінансування відрізняється широким спектром послуг, що сприяє диверсифікації фінансового ринку та в Україні.

Не варто боятися йти в мікрофінансові організації – по суті, це такий же банк, тільки меншого розміру. Проте краще вибирати ті мікрокредітной організації, які мають давню історію і вже зарекомендували себе на ринку як надійний постачальник позик в сфері мікрофінансів.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *