Розведення шиншил як бізнес

Шиншила – це не звір кролячій породи, з яким його дуже часто плутають через незнання. Шиншилові кролики були вирощені сурогатним шляхом, щоб максимально знизити вартість розробки хутряних виробів. Саме тому їхнє хутро схожий на хутро справжніх шиншил гризунів, однак у той же час між ними існують серйозні відмінності. Розведення шиншил – це справжнісінький бізнес, який приносить своїм власникам серйозний дохід.
Розведення шиншил як бізнес досить складне заняття, оскільки у них дуже ніжна шкірка, звертатися з якою слід дуже обережно, та й служить вона вельми недовго, тому в суспільстві існують самі різні думки про доцільність придбання таких хутряних виробів. Дружини відомих олігархів не можуть собі дозволити одягати такі шуби кожен день, що говорить про їх ексклюзивності та інших особливостях.
Тим не менш, хутро шиншил завжди буде користуватися особливою популярністю і солідним попитом, оскільки жоден матеріал більше не зможе похвалитися подібними особливостями.
Загальна інформація про шиншил
На сьогоднішній день шиншили представлені в двох основних видах: берегові білохвості і великі короткохвості. За своїми розмірами ці звірята нагадують кроликів, однак якість хутра навряд чи зрівняється з хутром інших гризунів або звірів. Завезені гризуни з Північної Америки. Харчуються сіном і спеціальним кормом. Найцікавіше, що шиншили живуть великими сім’ями: на одного самця припадає 4-5 самок. Час життя цих звірків може досягати 20 років, тому цілком очевидно, що розведення шиншил в якості бізнесу стане ідеальним варіантом.
Допустима температура змісту звірків – 24 градуси вище нуля. Тільки в таких умовах вони будуть комфортно себе почувати. Обов’язково постійно міняйте їм воду, оскільки вони дуже вимогливі до цього. Рентабельність розведення шиншил оцінюється кількістю проданих на виробництво шкурок. Щільність хутра дуже цікава, тому він користується заслуженою повагою серед провідних дизайнерів і виробників шуб.
Найцікавіше криється в тому, що з далеких років люди намагалися побудувати бізнес на шиншил, однак це вдавалося одиницям. Усе пов’язано з умовами, в яких відбувається розведення гризунів. Для них важливо організувати невеликі приміщення, в яких вони будуть проживати, оскільки шиншили – це соціальні тварини. У разі захворювання однієї особини її слід переселити в окреме приміщення, оскільки серед них захворювання розвиваються досить швидко.
Вартість шкурки шиншили на «білому» ринку коштує близько $ 1000. Якщо окрас ваших тваринок буде з різними вкрапленнями, то їх можна продавати значно дорожче, причому найкраще робити це на спеціалізованих аукціонах. Якщо ви побачите шиншилові шуби з ціною продажу в 40-50 тисяч доларів, то це не повинно викликати у вас ніякого подиву, оскільки це дійсно їх оптимальна ціна.
У кожному разі, рентабельність бізнесу на шіншіллахбудет залежати безпосередньо тільки від вашого підходу. Докладайте максимальних зусиль для того, щоб завоювати більшу частину ринку виробництва шуб.

Розведення шиншил як бізнес reviewed by on Березень 10, 2015 rated 2.6 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>