Розведення кролів як бізнес

Для багатьох з нас кролики являють собою якісний хутро, який використовується у швейній промисловості. Однак люди, які професійно займаються їх розведенням, стверджують, що в кроликах цінується не тільки приємний і м’який хутро, але й дієтичне м’ясо, яке подається в кращих ресторанах. Давно ходять в суспільстві жарти про плодючості кролів і можливостях по їх розмноженню.
Все це говорить про те, що розведення кроликів як бізнес – це дуже вигідне і цікаве заняття, оскільки «живий товар» буде з’являтися сам, без необхідності в подальшому витрачати солідні гроші на поповнення поголів’я. Саме це і приваблює підприємців-початківців. Вирощування кролів для подальшого продажу може вестися цілий рік, тому даний напрямок бізнесу завжди буде приносити цілком відчутний дохід при належному підході.
Для людей, що проживають у сільській місцевості, це є практично основним заняттям, оскільки вигода від змісту довговухих «мешканців» сараїв вже давно доведена з економічної точки зору.
Підрахунок рентабельності бізнесу на кроликах
Отже, ви вирішили всерйоз зайнятися бізнесом з кроликами. Слід пам’ятати про те, що незважаючи на легке розведення кроликів в домашніх умовах, вам знадобиться створити оптимальні умови для їхнього життя. Якщо розглядати готовий бізнес план по цьому напрямку, то в ньому обов’язково буде вказано пункт рентабельності: докуповувати поголів’я кроликів вам немає потреби, оскільки розмножуються вони дійсно швидко. А адже це позбавляє нас від додаткових фінансових витрат і витрат.
Обов’язково враховуйте навіть найдрібніші аспекти, які будуть прописані в бізнес плані. Що стосується конкретних цифр, то рекомендуємо купувати не більше 60 особин, серед яких буде 40 самок. Вони зможуть давати нове потомство для подальшого розмноження. На покупку 60 кроликів знадобиться близько $ 1000. Установка клітин для їх заселення, закупівля корму та інших аксесуарів «потягне» ще на $ 2000. Таким чином, бізнес на кроликах потягне на початковому етапі близько $ 3000.
Розведення кролів як бізнес. Можна, звичайно ж, заощадити, якщо ви будете розводити кроликів в ямі, що позбавляє від необхідності купувати і встановлювати додаткові клітини. Стаття доходів розраховується за простою формулою: 2 кілограми кролячого м’яса оцінюються в 300 рублів. Півтори тонни м’яса кроликів оцінюються в 150 тисяч гривень що з лишком покриває всі початкові витрати на подібний бізнес. Якщо враховувати, що одна плодюча кролиця в рік може давати до 17-20 кроленят, то стає очевидною вся вигода бізнесу.
Як почати бізнес на кроликах
Щоб займатися таким видом бізнесу серйозно, потрібно отримати відповідні документи. Як варіант, вам підійде ліцензія ІП, по якій ви можете з легкістю вести всі фінансові та договірні відносини. Багато зупиняють вибір навіть на реєстрацію фермерського господарства, яке працює на єдиному податку.
Втім, кожен бізнесмен вибирає найбільш раціональний шлях розвитку власної справи. Як тільки запис про реєстрацію вашої діяльності з’явилася в ЕГРІП, ви можете приступати до основної задачі та її реалізації.
Розведення кролів здійснюється на заздалегідь підготовленій території, яка призначена для подібних цілей. Певні укази регулюють кількість території, яка може виділятися під такі фермерські господарства. Шедові система дозволить організувати оптимальні умови за змістом гризунів.
Таким чином, розведення кроликів бізнес план може включати найрізноманітніші аспекти і характеристики, які обов’язково враховуються. Ринок збуту вам доведеться шукати самостійно, проте подібних підприємців швидко знаходять власники ресторанного бізнесу, які готові купувати кроляче м’ясо за вигідною ціною.

Розведення кролів як бізнес reviewed by on Березень 10, 2015 rated 3.2 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>