Допомога антиколектора. Вираз «колекторське агентство» з’явилося на сторінках ЗМІ ще в 2008 році. Хоча новатори подібного спрямування пропонували свої послуги банківським установам ще за кілька років до цього. Свою справжню популярність колекторські компанії отримали кілька років тому, що тісно взаємопов’язано зі збільшенням заборгованостей у банківських портфелях.
І як часто трапляється, на кожну дію обов’язково виникає протидія. Пройшов зовсім невеликий відрізок часу і на фінансовому ринку з’явилися нові учасники – антиколектори, про які сьогодні відомо зовсім небагато.

Антиколектори – хто вони?

Антиколектори – юристи, які спеціалізуються на наданні допомоги позичальникам у протистоянні з банківськими установам чи колекторськими агентствами. Найчастіше антиколлектор домагається оптимізації заборгованості, мінімізації пені, штрафів та інших санкцій, виставлених позичальнику банком.

Борг розрахунком страшний

Умовно антиколекторів ділять на два типи: приймаючі винагороду тільки після позитивного результату і вирішення всіх проблем клієнта, і тих, хто бере солідну суму незалежно від результату. Багато практикуючих компанії пропонують такий підхід: клієнт вносить плату за юридичну консультацію та підготовку документів, а по результату справи антиколлектор отримує ще один гонорар ».

Як не “нарватися» на шахраїв

На превеликий жаль, на сторінках друкованих видань і в інтернеті часто зустрічаються привабливі пропозиції від непрофесіоналів, які рекламують антиколекторські послуги і обіцяють повне звільнення від кредитних зобов’язань, захист від нападок колекторів. Але так звані досвідчені антиколектори часто не мають практичного судового досвіду, є студентами або початківцями юристами, вони обіцяють неможливе, обманюючи споживача. Але як відрізнити справжніх антиколекторів від шахраїв?

Слід знати, що:

Не буває абсолютно безкоштовних юридичних послуг, виняток – усні консультації;
Списання боргів повною мірою не представляється можливим;
Позбутися від зобов’язань шляхом договору колектора c співробітниками банку неможливо;
Отримати і розірвати договір по кредиту можна, так як існує таке поняття, як реституція, яке зобов’язує повернути тіло кредиту і відсотки;
Не варто шукати посередників, щоб передати судді хабара в обмін на позитивний вердикт – це кримінально каране діяння;
Книги, програми, інструкції на тему «як швидко розпрощатися з боргами» тут не працюють, це нечесний заробіток «писак» і шахраїв.
Психологи і «фахівці», які розповідають на тренінгах та семінарах про те, як вирішити або позбутися проблемного кредиту, що пропонують придбати цілу схему – шахраї, які без зайвих труднощів втираються в довіру і заробляють гроші на юридично непідкованих людях.

Як вибрати антиколекторну компанію

Антиколекторське агентство

Якщо було прийнято рішення скористатися послугами антиколектора, то для вибору порядної компанії варто подробней ознайомитися з ринком, почитати відгуки. Один з вірних ознак того, що перед вами не шахраї – наявність інтернет-ресурсу та офісу в місті. Але це не є показником прийнятної вартості послуг і високої якості роботи.

Багато антиколектори, будь то компанії або приватні юристи, є колишніми фахівцями цивільного / сімейного права і часто поверхнево знають фінансову ситуацію. Антиколектор зобов’язаний добре володіти цивільним і фінансовим правом, знати всі нюанси діяльності банківських установ.

Якщо юрист гарантує будь-які неможливі речі, наприклад, зняти з клієнта всі зобов’язання перед банком, навряд чи це та людина, з яким можна співпрацювати. Поважаючий себе фахівець може лише обіцяти правильну підготовку документації до судового процесу і супровід справи.

При виборі компанії необхідно звернути увагу на документальне оформлення співпраці. Повинен бути складений письмовий договір, де вказані всі надані послуги, вартість, не гарантійні та гарантійні зобов’язання.

При зверненні в антиколекторну компанію позичальник повинен розуміти ряд важливих нюансів:

Вартість послуг антиколекторів може є не з дешевих. Наприклад, консультація може коштувати 300 гривень, а аналіз договору – понад 1500.
До позичальників, що звернулися за допомогою до антиколекторів, кредитори ставляться не дуже добре. У такому разі представники фінансової установи навряд чи підуть на поступки, як наслідок – жорсткі рамки виконання кредитних зобов’язань.
Позичальник, який діє згідно з рекомендаціями антиколекторів, за можливі наслідки бере всю відповідальність на себе.
У тому випадку, якщо позичальник довіриться недобросовісному юристу, то є істотний ризик остаточно зіпсувати кредитну історію, цей фактор необхідно врахувати в обов’язковому порядку.
Активно розвивається фінансовий ринок, збільшення позичальників, нездатних вчасно розплатитися з боргами, виникнення колекторських компаній, які «вибивають борги» часом неправомірними засобами, юридично неосвічені громадяни – все це щорічно робить антиколекторські служби більш затребуваними.

Також рекомендуемое статї по темі:

Отримання кредиту громадянами віком 18 років: всі особливості

Кредит на автомобіль від виробника, або що таке кептінговие банки?


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *