Переваги та недоліки експрес кредиту

Переваги експрес кредиту готівкою. Недоліки експрес кредиту готівкою. Експрес кредит готівкою завоював на сьогоднішній день шалену популярність серед позичальників. Але і ця програма кредитування містить свої плюси і мінуси. Давайте поговоримо про всі позитивних і негативних факторах такої пропозиції.

Переваги експрес кредиту готівкою
Першим і головним перевагою такого кредиту є його доступність. Експрес кредити може отримати більшість позичальників, тому що немає необхідності в наданні застави або поручителя. Знайти платоспроможних поручителів буде дуже великою проблемою, і тому в таких випадках побоюються давати гарантії навіть близькі друзі або родичі. Молоді люди часто навіть свого власного майна не мають, яке можна залишити в заставу, тому що вони ще не встигли його нажити. Тому можна з упевненістю сказати, що такого роду кредит може дозволити собі кожен позичальник, який абсолютно не має кредитної історії або вона у нього зовсім чиста.

Якщо позичальник володіє стабільним фіксованим щомісячним доходом, таким як пенсія або заробітна плата, тоді проблем з тим, щоб отримати позику навіть не виникне. На сьогоднішній день є багато кредитних установ, якими було розроблено безліч спеціальних програм, коли така позика може бути видана і без наявності фіксованого щомісячного доходу.

Саме з цих причин, дуже великою перевагою для позичальника служить, те, що експрес кредит готівкою такий доступний. Наступною перевагою є його швидко оформлення. Строки розгляду поданих заявок здебільшого залежать від того, на яку суму береться позика. Якщо сума невелика, то є можливість її отримання через Інтернет. На рахунок позичальника вона перераховується буквально на наступну добу. Але це самий максимальний термін, а деякі кредитні установи видають гроші всього за пару годин. Коли ж сума позики набагато вище, тоді заявка розглядається до трьох днів.

Третім перевагою такої програми є нецільова спрямованість цієї позики. Цей кредит може бути витрачений, на що завгодно і коли завгодно.

Недоліки експрес кредиту готівкою
Одним великим мінусом експрес кредит готівкою все ж володіє і це ні що інше, як дуже високий відсоток. Саме з тієї причини, що не потрібно надавати ніякої застави, не потрібно поручителів, доводиться розплачуватися підвищеними відсотками. Таким способом, кредитними установами як би страхуються їх підвищені ризики по неповернення кредитів.

Але тут є ще один нюанс, якщо кредит такого роду погашається достроково, то можна дуже добре заощадити на відсотках. Передчасні виплати відбуваються без нарахування відсотків за позиками. Тому якщо до отримання позики підходити правильно, робити точні розрахунки, можна отримувати його дуже доступно і дешево.

Переваги та недоліки експрес кредиту reviewed by on Березень 10, 2015 rated 2.9 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>