Перекредитування споживчих кредитів

Перекредитування споживчих кредитів є відносно новою послугою, що з’явилася на російському ринку. Деякий час тому Україну охопив «кредитний бум», багато людей купували різні товари і послуги в кредит, не замислюючись про те, яким чином вони будуть погашати свою заборгованість.

Дана послуга являє собою перехід кредиту до іншого банку, на підставі заяви позичальника та після надання певного пакету документів. Подібна послуга дозволяє знизити щомісячні платежі, але, в той же час, продовжує термін дії кредиту. З іншого боку, в більшості випадків банки, що надають послуги перекредитування споживчих кредитів, дозволяють клієнтам достроково погасити позику без будь-яких штрафних санкцій.

Для того щоб скористатися послугою перекредитування споживчих кредитів, необхідно вибрати банк, який готовий укласти дану угоду з банком, що надав вам кредит спочатку. Далі необхідно надати вашому новому кредитору пакет документів, який повинен включати в себе копію паспорта, а також довідку з місця роботи із зазначенням вашого доходу. У ряді випадків, банки, що надають дану послугу, готові отримати від позичальника довідку у вільній формі.

Відзначимо, що перед тим, як провести процедуру перекредитування, багато банків перевіряють кредитну історію потенційного позичальника, у випадку якщо ви потрапили в «чорний список» позичальників, вам може бути відмовлено в наданні можливості переведення кредиту в інший банк.

Перед тим, як скористатися даною послугою, необхідно ретельно вивчити умови нової кредитної угоди. Відзначимо, що багато банків лімітують максимальну і мінімальну суму перекредитування, а також висувають цілий ряд умов, пов’язаних як з погашенням кредиту, так і з терміном надання даної послуги.

Розглядаючи різні варіанти перекредитування споживчого кредиту, необхідно звернути увагу не тільки на процентну ставку, але й на різні способи погашення позики, які можуть бути надані вам кредитною організацією. У ряді випадків вносити грошові кошти для погашення кредиту можна як готівкою через каси банку, так і оплатою через термінали, а також за допомогою банківського переказу, який можна здійснити за допомогою системи онлайн-банкінгу або за допомогою електронних платіжних систем.

Також рекомендуемое статї по темі:

Як оформити кредитну карту?

Як отримати іпотечний кредит?

Перекредитування споживчих кредитів reviewed by on Березень 17, 2015 rated 4.2 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>