Займ 18-літнім студентам чи просто молодим людям, кредитні  установи при отриманні кредиту вимагають від потенційних клієнтів відповідати віковим критеріях, а саме: громадянин повинен бути не молодше 18 років і не старше 55 років. Ну, з пенсійним віком громадянина зрозуміло: рівень пенсій не дозволить розплачуватися за кредитні кошти. А чому ж кредит можна отримати молодим людям тільки з 18 років?

ОФОРМИТИ МОЛОДІЖНИЙ ОНЛАЙН КРЕДИТ

Studentloan [CPS] UA

Можливості повнолітніх  молодих людей по позиці

Великі державні банки розробили спеціальну програму, що дозволяє здійснити отримання кредиту в 18 років, але відповідно до її умов молода людина повинна мати постійне місце роботи і тільки тоді він зможе розраховувати на прийнятну тарифну ставку. Певні фінансові організації з легкістю надають кредит дівчатам, а от молодим людям потрібно буде довести свій не скоро призов в армію.

Як правило, кредити 18-річним надають з невеликим грошовим лімітом і з коротким терміном його погашення. А ось для великої позики, такого як автокредит або іпотека, буде потрібно поручитель або созаемщик з відмінною кредитною історією та довідкою про його платоспроможності. Тільки після цього можна розраховувати на позику, але відсотки будуть вищі, ніж для звичайного позичальника.

Відсутність у молодих людей кредитної історії може призвести до відмови в кредитуванні. Але тоді слід оформити кредитну карту, для цього не потрібна особиста присутність в банку. За допомогою інтернету можна отримати “кредитку”, але ліміт по ній буде незначний і відсотки завищені.

Дуже активно надають позики вісімнадцятирічним громадянам мікрофінансові організації. Але до недоліків такої послуги відносять короткий термін повернення мікрокредиту.

Молоді люди, які досягли 18-річного віку, можуть отримати кредит. Але перш, слід вивчити пропозиції кількох банків і вибрати найбільш прийнятний варіант. Конкуренція присутня і на банківському ринку, і досить часто можна зустріти лояльні програми з дуже вигідними умовами. При підписанні кредитної угоди потрібно дуже ретельно прочитати його, щоб в майбутньому не виникло неприємних моментів.

ОФОРМИТИ МОЛОДІЖНИЙ ОНЛАЙН КРЕДИТ

Studentloan [CPS] UA

Причини недовіри до молодих клієнтам

Співробітники банку сприймають повнолітніх людей як нестабільних в плані фінансового відносини. Адже молоддю в цій віковій категорії є студенти, у яких немає постійного місця роботи і, як правила, вони знаходяться на забезпеченні своїх батьків.

Ну, і, звичайно ж, молоді люди у віці до 27 років обов’язково підлягають проходженню військової служби, а це термін на 1 рік і, отже, юнак у цей період не зможе виконувати свої зобов’язання перед банком. В силу цих обставин у переліку документів, які потрібно надати, є військовий квиток або ж довідка, що підтверджує відстрочку від служби в армії.

Проблеми, пов’язані з отриманням кредиту

Так як студенти мають незакінчена освіту і у них відсутній досвід роботи – ці причини спонукає їх працювати неофіційно. І тому є неможливість надати банківській установі довідку про доходи. Це все змушує молодих людей шукати ті фінансові організації, які дадуть їм займ, незважаючи на недосягнення 21 року, і їм доводиться переплачувати дуже пристойні відсотки за такий кредит.

Всі банки керуються одним правилом: наявність документів, що підтверджують платоспроможність клієнта, збільшує шанси на більш прийнятні умови кредитування. Але можна ще залучити поручителя, або знайти созаемщика з постійним рівнем доходу, в таких випадках банки пропонують вигідні кредитні програми з більш великою сумою позики.

 

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредит на автомобіль від виробника, або що таке кептінговие банки?

На що необхідно звернути увагу в кредитному договорі?


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *