OTP Банк

Після завершення процедури придбання у листопаді 2006 року стовідсотковим власником Райффайзенбанк Україна став OTP Bank Plc . і банк , відповідно, було перейменовано в OTP Bank.
Новий власник банку – OTP Bank Plc . – Є найбільшим банком Угорщини , частка ринку якого становить майже 25 %.

OTP Bank Plc . був створений в 1949 р. як державний ощадний і комерційний банк. Після приватизації , що розпочалася в 1995 р., частина держави в капіталі банку зменшилася до однієї привілейованої («золотої» ) акції . На даний момент 85,9 % акцій банку володіють іноземні інвестори – фізичні та юридичні особи.

OTP Bank Plc . ( Угорщина ) – є універсальним банком з повним спектром послуг для корпоративних і приватних клієнтів. В Угорщині OTP Group – це фінансова група , до якої входять великі дочірні компанії, що надають послуги у сфері страхування, нерухомості , факторингу , лізингу та управління інвестиційними та пенсійними фондами .

На сьогоднішній день угорський банк має дочірні банки в Болгарії , Хорватії , Чорногорії , Румунії , Росії , Сербії , Словаччині та в Україні . ОТР Group пропонує високоякісні фінансові рішення для забезпечення потреб понад 11 млн. клієнтів , які обслуговуються у понад 1000 банківських установах в 9 -ти країнах світу. Персонал Групи налічує 18200 високопрофесійних співробітників.

Також рекомендуемое статї по темі:

Юнекс Банк

ПІВДЕНКОМБАНК

OTP Банк reviewed by on Листопад 18, 2013 rated 4.0 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>