МВФ готовий дати Києву грошей за дворазову девальвацію гривні

МВФ однією з умов видачі Україні кредиту назвав девальвацію гривні в півтора -два рази , повідомив журналістам прем’єр- міністр України Микола Азаров.

Організація готова надати Києву допомогу, якщо той прийме ряд непопулярних заходів з оздоровлення української економіки. В іншому випадку сенсу у видачі кредиту фінансисти не бачать.

Україна розраховує отримати від МВФ близько 15 млрд доларів. Однак серед того , що потрібно зробити , щоб Міжнародний валютний фонд погодився на такі витрати , і підвищення цін на газ для населення , і девальвація гривні , і скорочення держвидатків , і ряд структурних перетворень для підвищення інвестиційної привабливості країни .
Азаров заявив , що на такі кроки його уряд піти не може. Абсолютно неприйнятними він вважає пункти, що стосуються девальвації (долар поки коштує близько 8 гривень) та підвищення цін на газ.

Тим часом , Україна почала отримувати перші гроші з російського кредиту . За словами Азарова , російська допомога в першу чергу буде спрямована на соціальні виплати , а потім піде на модернізацію української промисловості за європейськими стандартами.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  • Home
  • Новини
  • МВФ готовий дати Києву грошей за дворазову девальвацію гривні