Будьте першим, хто отримає доступ до нового мобільного банку — monobank новий проект, що виник у рамках співпраці Universal Bank з командою Fintech Band. Партнери випускатимуть кредитні картки для клієнтів, а кращий мобільний застосунок зробить керування фінансами максимально зручним. Новий банк не має відділень та працює виключно на мобільних пристроях.

ОФОРМИТИ КРЕДИТНУ КАРТКУ В MONOBANK ДО 100 000 ГРИВЕНЬ

Сьогодні ми запрошуємо вас на попередню реєстрацію — будьте першим, хто отримає запрошення до першого мобільного банку в Україні. А восени 2017 року клієнти-приватні особи зможуть власноруч оцінити переваги monobank.

 

“Партнерство з Universal Bank і запуск monobank на ІТ-платформі Fintech Band дуже добре демонструє, що стати цифровим і сучасним може будь-який банк, який хоче йти в ногу з часом і пропонувати клієнтам тільки найкраще.” — прокоментував один з засновникiв Fintech Band Олег Гороховський.

 

Зокрема, monobank надасть клієнтам наступні переваги та можливості

 

Найінноваційніша та найвигідніша кредитна картка

·         зручне та безкоштовне оформлення

·         безкоштовне обслуговування

·         миттєві розрахунки з безконтактною технологією PayPass

Кредитний ліміт до 100 000 грн

·       без потреби відвідувати відділення

·       з пільговим періодом до 62 днiв

·       на найкращих в Україні умовах

 

Чесний кешбек до 20%

·         за покупки у супермаркетах, ресторанах, на АЗС тощо

·         на ваш рахунок, без жодних незрозумілих бонусів

 

У зручному мобільному застосунку велика кількість банківських послуг — безкоштовні перекази та комунальні платежі, зручні та функціональні виписки. А також на вас чекає жива служба підтримки у звичних для вас месенджерах (Viber, Facebook Messenger, Telegram).

 

Вигідно знімати готівку можна в будь-яких банкоматах України, а поповнювати картку – через термінали та банківські каси без додаткових комісій, або прямо з мобільного застосунка.

 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *