Кредитні картки останнім часом користуються все більшою популярністю у населення, багато людей вважають за краще здійснювати покупки за допомогою даного платіжного інструменту, через деякий час повертаючи заборгованість банку. Випуск моментальних кредитних карт в даний час пропонується різними банками, які прагнуть збільшити власну клієнтуру.

Як правило, для отримання пластикової карти для банківських розрахунків необхідно надати паспорт, повідомити номер мобільного телефону, крім того, співробітники банку можуть сфотографувати вас для внесення в клієнтську базу. Розгляд заявки на отримання кредитної картки може зайняти декілька хвилин, а безпосередній випуск картки може здійснюватися прямо у відділенні банку.

Відзначимо, що, як правило, кредитна карта, випущена моментально, має деякі обмеження при проведенні платежів, а також невеликий кредитний ліміт. Крім того, нерідко процентна ставка по моментальним кредитних картах може бути досить висока, тому що дані платіжні інструменти часто оформляються в торгових центрах, де багато людей роблять спонтанні покупки.

Перед тим, як оформити моментальну кредитну карту, варто уважно вивчити умови надання позики, оскільки нерідко банки пропонують дуже високі відсотки по кредитній карті, а також невеликі кредитні ліміти. Крім того, швидкий спосіб оформлення кредитки пропонують різні банківські організації, що мають невелику кількість відділень, тому власник подібного платіжного інструменту може зіткнутися з проблемою погашення заборгованості.

Для того щоб знайти найбільш вигідну пропозицію по моментальному випуску кредитної карти, варто скористатися спеціалізованими сайтами в мережі інтернет, наприклад сайт, де ви можете знайти структуровану інформацію з різних видів кредитних продуктів, пропонованих українськими банками.

Також відзначимо, що деякі банки пропонують своїм клієнтам оформити кредитні картки в режимі онлайн, залишивши заявку на спеціалізованому сайті, а також здійснюють доставку кредитних карт в зручний для позичальника місце за додаткову плату. Отримані кредитні картки необхідно активувати по телефону або за допомогою платіжного або банківського терміналу.

Також рекомендуемое статї по темі:

Умови користування кредитною картою 

Банківські кредитні картки онлайн


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *