Мікропозики – це невеликі кредити від організацій, які пропонуються на невеликі терміни. Для отримання позики не потрібно ніяких документів – ні довідки про місце роботи, платоспроможності, тільки паспортні дані.

 Рейтинг топових безвідмовних установ від порталу creditka.kiev.ua

РЕКОМЕНДУЄ ПОДАВАТИ ЗАЯВКИ В ДЕКІЛЬКА УСТАНОВ ВІДРАЗУ

Slon Credit – мы первые в Украине кто запустил Online Installment Loan!
Онлайн Кредит на ГОД!

Е-cash (Е-КЕШ) – це новий сервіс онлайн кредитування, який дає можливість отримати гроші на Вашу банківську карту протягом декількох хвилин.


E-cash [CPS] UA

 CreditUP on-line сервіс видачі кредитів українцям на карту любого банку України, на будь-які цілі.


Creditup [CPL] UA

Євро Грошi – компанія з прямими європейськими інвестиціями, кредитування в Україні без будь-яких прихованих платежів і комісій.

EvroGroshi [CPS] UA
Dinero – просте оформлення ніяких додаткових документів, застав і перевірки доходів.  


Dinero [CPS] UA

 Gofingo – онлайн-сервіс, який круглосуточновидает гроші на банківську карту громадянам України.


Gofingo [CPS] UA

СreditPlus – сервіс простого онлайн-кредитування. Отримання кредиту не виходячи з дому чи роботи прямо на банківську картку.


CreditPlus [CPS] UA

Ваша Готівочка надає позики до 7000 грн за все за 15 хвилин. Ваша Готівочка – ваша відповідь на будь-які фінансові питання і бажання!


Ваша Готівочка [CPS] UA

Moneyveo – онлайн-сервіс, який цілодобово видає гроші на банківську карту громадянам України. Працюємо навіть у вихідні та святкові дні. Видаємо кредити онлайн терміном до 30 днів за кілька хвилин.


Moneyveo [CPS] UA

 «Бистрозайм» – найбільша фінансова організація в сфері мікрокредитування, яка перша в Україні запустила унікальний продукт – миттєві гроші.


БыстроЗайм [CPS] UA

В яких випадках видається мікропозики?

Бажають отримати кредит такого типу часто звертаються в мікрофінансові організації в таких випадках: Коли немає можливості отримати традиційний кредит в банку через відсутність роботи, поганою кредитною історією або недостатніми гарантіями. Коли звичайний кредит немає сенсу брати. Це буває тоді, коли вам потрібна невелика сума на маленький термін, а то час, як банки видають тільки довгострокові позики. Коли немає часу на оформлення.

Мікропозики: переваги оформлення

Особливості отримання мікропозик в кожному підприємстві своє, тому що кожен покупець може повернути свої вимоги. В основному це пов’язано з кількістю виплат або процентною ставкою. Але суть в тому, що отримання позики має свої переваги для будь-якої категорії громадян: Повернути кредит можна в будь-який час.

Банки і переважна більшість фінансових установ мають дуже чіткі терміни повернення позики, а якщо ви хочете виплатити його раніше, то вони можуть зажадати додаткові внески. У компаніях мікропозик ж тільки заохочується, якщо ви повернете суму раніше – в наступний раз можна буде взяти більше коштів.

Організація не перевіряє документацію, кредитну історію та інші вимоги звичайних банків. Взяти мікропозик може кожен, незалежно від наявності офіційного працевлаштування, віку (головне, щоб було 18 років) або інших факторів. Є можливість продовжити терміни видачі кредиту.

Як і в банківських кредитах, якщо у боржника в даний момент немає можливості повернути кошти, то краще повідомити про це кредиторів. Ігнорування призведе до набагато більш серйозних наслідків, а ось якщо звернутися в МФО, то там можуть оформити реструктуризацію або по-іншому продовжити терміни.

Оформлення кредиту виконується дуже швидко. У більшості компаній процедура “підтвердження заявки” займає кілька хвилин, в той час, коли банки дійсно ретельно перевіряють вашу платоспроможність. Оформлення кредиту онлайн. Багато організацій надають можливість отримання мікропозик на сайтах. Тоді потрібно буде вводити всі дані вручну, посилати копії документів і чекати відповіді менеджерів.

Процедура може зайняти більше часу, але ви отримаєте суму на банківську картку, Яндекс.Деньги, WebMoney або іншу платіжну систему.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *