Мікро кредити в банках. Особливості мікро позик у фінансових структурах.

Мікро займ або, як він ще називається мікрокредитування, являє собою невеликий кредит, який надається на короткий час. Зазвичай, даний вид позики використовується з метою оплати товарів і послуг. Мікро займ володіє малим розміром, з даної причини фінансовими структурами і ставляться невеликі терміни кредитування. Такий вид кредитування є затребуваним практично у всіх країнах. Популярні мікро позики між невеликими компаніями, підприємцями, але особливо затребуване мікрокредитування для приватних осіб. Оформляючи мікро займ, слід в обов’язковому порядку враховувати кілька його особливостей. До недоліків віднести слід більш високі ставки процентні.

Причина завищення ставок по кредиту криється у високих ризиках, які характерні для осіб, що видають кредити. Тим не менш, гідності мікрокредитування вагомі, серед яких можна виділити:
• Висока швидкість оформлення пакету необхідних документів,
• Відсутність будь-якої необхідності збирати різноманітні довідки,
• Широка доступність для одержувачів – мікропозик взяти можуть практично будь категорії населення За рахунок всім описаним вище достоїнств послуга мікрокредитування є досить широко затребуваною.

Сервіс мікропозик надає можливість отримувати необхідні грошові кошти в дуже короткі терміни, при цьому, не витрачаючи багато часу на оформлення документації. Такий вид кредитування найбільшою мірою поширений серед підприємців, які розвивають свій бізнес, а також з метою задоволення споживчих потреб. Треба відзначити, що оформлення мікро позики – це не найвигідніша, але часом єдина можливість терміново взяти в борг невелику суму грошей для тих клієнтів, у яких негативна кредитна історія. Велика кількість жорстких вимог, які висувають банки до позичальників, встановлюються нормативними документами, тому кредитна структура найчастіше не може «фінансувати» того клієнта, який не може вказати офіційне джерело доходів, при цьому, підтвердити документально їх розмір. Мікро позику, як правило, оформляється протягом години-двох (максимум за один день), в деяких випадках дану позику можна залучити за допомогою інтернету і отримати кошти позикові, безпосередньо, на поточний рахунок або електронний гаманець, при цьому, без відвідування офісу МФО. Недоліки, на жаль, у мікро позик також є:

• порівняно високі ставки (до двох відсотків в день) – при пролонгації кредиту або його несвоєчасному погашенні відсотки за кредитним позиці можуть вирости в два рази.
• Скорочені терміни кредитування (в середньому вони становлять два-чотири тижні).
• Обмежений розмір позики (10-25 тисяч гривень).
• штрафні санкції – щоденна пеня і фіксована сума неустойки.

Крім того, згідно з чинним законом, МФО в обов’язковому порядку повинні оприлюднити повну вартість кредиту, а також порядок його розрахунку на своїх сайтах, тому в договорі, швидше за все, клієнт побачить виключно розмір номінальної процентної ставки, яка не матиме різноманітних додаткових комісій, а також платежів. В результаті цього, сума переплати по кредитному позиці і наслідки його несвоєчасного повернення кредитору, позичальник зможе дізнатися тільки лише після остаточного погашення позики. Мікропозики, які від банківських строкових споживчих кредитів відрізняються мінімумум пропонованих вимог до клієнта, видаються за паспортом, при цьому, немає необхідності в наданні документів, які будуть підтверджувати платоспроможність клієнта і трудову зайнятість.

Також рекомендуемое статї по темі:

Види споживчих кредитів. Цільові та нецільові кредитні позики.

Терміновий приватний позику під заставу. Переваги і недоліки термінового кредиту.

Мікро кредити в банках. Особливості мікро позик у фінансових структурах. reviewed by on Березень 14, 2015 rated 4.4 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>