Ломбардні позички

Про те, що в усьому цивілізованому світі є система надання грошових коштів населенню, натомість наданого майна знає, напевно, кожен. Так склалося історично ще з моменту становлення Русі. І в даний час такі послуги затребувані населенням. У чому ж криється причина такої популярності?

Було б абсолютно неправильно порівнювати кошти, отримані від ломбарду з кредитною системою існуючих банків. При однакових якостях, вони суттєво відрізняються.

Позики, надані банківською системою, мають на увазі підвищений рівень перевірки потенційного клієнта, а саме надання анкетних даних, різних довідок, що підтверджують доходи і т.д. Звідси випливають вимоги про гарантії платоспроможності клієнта, тобто поручительства за нього.

Банківської кредитної системою передбачено щомісячне погашення кредиту з планомірного графіком зі штрафними санкціями за несвоєчасне погашення відсотків.

При наданні позик ломбардом – це все відсутня. Гроші виділяються при пред’явленні паспорта, що підтверджує особу клієнта і внесений заставу. Процедура оформлення документів проводиться протягом декількох хвилин, після закінчення яких клієнт отримує необхідну суму на руки.

Під заставою розуміється передаються речі, що мають яку-небудь цінність, а саме:

- Автотранспорт;
- Побутова техніка;
- Коштовні прикраси;
- Вироби з натуральної шкіри та хутра.

В даний час спостерігається зростаюча спеціалізація ломбардів за видами застави (поділ за категоріями заставленого майна). При наданні позики ломбардом місце роботи клієнта і його платоспроможність не враховується.

Позика видається під відсотки, розмір яких варіюється залежно від компанії, її надає, але в середньому становить 3-4%. Грошові кошти клієнт отримує строком від двох тижнів до місяця. При гарній репутації клієнта, тобто своєчасному внесення платежів, договір з ним продовжується. За прострочення щомісячних платежів застосовуються штрафні санкції з нарахуванням пені.

Але і в цій ситуації при несплаті заборгованості клієнтом, ломбард НЕ подає позов до суду. Просто майно під заставу йде на продаж, а отриманий прибуток ломбард залишає у себе.

Сам по собі ломбард ніколи не несе збитків, так як надані їм позики складають 30-70% від вартості застави, що вносилася від клієнта.

Ломбардні позички reviewed by on Березень 10, 2015 rated 3.3 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>