Кредити готівкою в Україні.

Отже, кредит або кредитні відносини – це особлива форма відносин між банком і позичальників, які регулюються нормативними і правовими актами як з боку юриспруденції, так і з економічного боку. Детальне дослідження правових актів кредиту в цілому, дає безцінний практичне значення і має теоретичну цінність.

Види кредитування.

Як взяти кредит у банку в Україні? Який банк вибрати?
Кредитний договір – це угода двох сторін, в якому банк, який виступає в ролі кредитора, зобов’язується видати клієнту кредит вигляді певної суми грошей на спеціальних умовах і в певний термін, а позичальник, тобто клієнт, у договорі зобов’язується вчасно повернути банку суму грошей і обов’язково оплатити відсотки за користування кредитом. Взяти кредит у банку онлайн (Україна) можливе за лічені хвилини.

Різні форми кредиту мають деякі відмінності. Так, кредит юридичним особам надається на основі кредитної заявки, в якій майбутній позичальник просить надати йому певну суму грошей. При цьому, в кредитній заявці, особливості та умови договору не обмовляються. На кредитній заявці обов’язково повинна стояти підпис юридичної особи або того, хто представляє його інтереси. Іноді кредитні договори можуть бути укладені на кредитних торгах, що проводяться на конкурсній основі або у вигляді аукціону. Отримати кредит в такому випадку може той потенційний позичальник, який запропонує найвищу ціну – в нашому випадку найвищі відсотки по кредиту. Якщо договір укладається за конкурсом, то виграє той позичальник, який запропонує кращі умови.

Одним з найважливіших умов договору по кредиту, є його термін. Під поєднанням слів «кредитний термін» виділити кілька термінів – термін дії договору, строк, на який банк дає кредит, термін повернення кредиту і так далі. Термін кредитного договору закінчується в той момент, коли всі сторони повністю виконують всі свої обов’язки, прописані в договорі.

У переділах терміну кредитування:

1. Отримані необхідні грошові кошти повинні бути витрачені виключно відповідно до заявленої мети.

2. На суму кредиту обов’язково нараховуються певні відсотки.

3. Кредит має бути повернутий строго в зазначений термін в повному обсязі.

4. Відсотки за користування кредитом повинні бути сплачені в повному обсязі.

У сфері кредитних відносин, виділяються прямі і другорядні учасники. До перших відносяться кредитор і безпосередньо позичальник, а до других – особи, які, можливо, беруть участь у забезпеченні виконання кредитних зобов’язань. Іноді для того щоб взяти кредит у банку (у Полтаві), банк зажадає від позичальника присутності третьої особи, в якості гарантій на своєчасну виплату «тіла» кредиту та відсотків за його користування. Саме тому третя особа, яка притягається для виконання кредитних зобов’язань, повинно зацікавити банк не менше, ніж особистість самого позичальника.

Також рекомендуемое статї по темі:

Як оформити терміновий кредит без надання довідок в банках країни?

Кредит готівкою: споживчий кредит під заставу майна.

Кредити готівкою в Україні. reviewed by on Березень 14, 2015 rated 4.9 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>