Кредити готівкою мають ряд переваг

Кредит готівкою є експрес-позикою для тих, кому в терміновому порядку потрібна певна сума грошей в будь-яких особистих цілях.
1) Банк приймає рішення про надання кредиту в короткі терміни. Якщо при видачі «класичного» кредиту банк може приймати рішення протягом декількох днів, то отримання кредиту готівкою може бути вироблено навіть не за день, а в момент подачі заявки.

2) Для отримання кредиту готівкою потрібен мінімальний пакет документів, які надаються разом із заявкою. При невеликій сумі кредиту потенційний позичальник надає паспорт і заповнює форму заяви на видачу кредиту. Якщо вам потрібна велика сума грошей, від вас вимагатимуть ще довідку з місця роботи, де буде вказано розмір вашої зарплати. Також необхідна ксерокопія трудової книжки, декларація форми 2-ПДФО (для індивідуальних підприємців і т.д.). Якщо у вас немає потрібних документів, банк може прийняти інші документи, які є надійним підтвердженням вашої платоспроможності. У їх число можуть входити, наприклад, свідоцтва про право власності на нерухомість (на квартиру, земельну ділянку). Проте слід мати на увазі, що якщо ви не можете пред’явити банку жоден з перерахованих вище документів, і у вас немає поручителя, не розраховуйте на отримання великої суми. Але в цьому випадку вихід теж є. Ви можете отримати два кредити невеликого розміру в різних банках (тільки в тому випадку, якщо у вас позитивна кредитна історія), або звернутися з проханням про оформлення кредиту до близького родича.

Кредити готівкою та їх переваги

3) Кредит готівкою може бути виданий без поручительства. Поручитель потрібно тільки в тому випадку, якщо ви берете великий кредит, але не можете підтвердити свою платоспроможність. Якщо ви виступає поручителем за кредитом у когось з менш заможних рідних або знайомих, ознайомтеся з їх фінансовими справами, тому що, в разі чого, саме ви будете тримати відповідь перед банком за борги.

Також рекомендуемое статї по темі:

Умови кредиту в Приват банку України. Терміни видачі кредитів в Приватбанку.

Як 100 відсотків отримати кредит?

Кредити готівкою мають ряд переваг reviewed by on Березень 14, 2015 rated 5.0 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>