Кредитування готівкою: де вигідніше?

Позики населенню. Одним з найбільш поширеним видів кредиту в Україні є нецільовий кредит. Інакше він може називатися «кредит готівкою», «гроші до зарплати» та інше. Суть же такого виду запозичення одна – отримання коштів без надання будь-яких обов’язкового забезпечення банку, без необхідності звітувати перед кредитором про порядок витрачання цих коштів та за наявності мінімального комплекту документів.

Такий кредит може видаватися як готівкою, так і шляхом перерахування на пластикову карту (іноді її відкриття є однією з умов кредитного договору) з подальшим їх зняттям. А порядок розгляду заявки все більш спрощується внаслідок жорсткої конкуренції між кредиторами. Нецільової споживчий займ зручний для тих позичальників, які хочуть отримати кошти в максимально короткі терміни.

Нижня межа процентних ставок по таких позиках знаходиться на рівні 11-12 %% в рік. Видають під такий відсоток невеликі суми і на короткий термін.

Особливо приємно, що кредити видаються без забезпечення, додаткових комісій і необхідності страхування життя клієнта. Єдиний документ, який може знадобитися – підтвердження доходу (як за довідкою банку, так і офіційне). При цьому сума позики може досягати 1 млн. Гривень, а термін – до 5 років. Оперативний розгляд заявок (день в день) робить ці позики дуже привабливими для клієнтів.

Часто банки видають такі кредити при наявності тільки паспорта, а термін розгляду заявки скорочується аж до декількох хвилин. Звичайно, такий порядок отримання позики дуже зручний для позичальника, якому терміново потрібні кошти, але потрібно розуміти, що банк у цьому випадку ризикує не отримати видані кошти назад. А єдиним методом зниження такого ризику для кредитора є підвищення процентної ставки або стягнення додаткових комісій.

Кредитування готівкою

Іноді банк не збільшує суму відсотків (це частенько відлякує потенційних клієнтів), але може підвищити суму платежу за видачу або зобов’язати клієнта додатково застрахувати свою платоспроможність. Всі ці комісії можуть збільшити загальну суму переплати в кілька разів.

Так як визначальним процентну ставку і максимальну суму кредиту фактором є рівень ризику для банку, головним завданням позичальника стає надання максимальної інформації кредитору. Якщо у вас є час на більш тривале очікування рішення банку і збір документів, вигідним рішенням буде отримання позики по повного комплекту документів (офіційне підтвердження заробітної плати, відомості про майно і додаткових активах та інша інформація), які переконають банк у вашій фінансової спроможності та стабільності.

Знизивши таким чином ризики банку, ви можете розраховувати на отримання кредиту за більш низькою ставкою. Якщо ж в якості додаткових гарантій ви захочете надати банку забезпечення (поручительство або заставу майна), ставка може бути знижена на кілька пунктів. Як бонус банк може запропонувати збільшення максимальної суми кредиту на величину ринкової вартості застави.

Також рекомендуемое статї по темі:

Як взяти іпотеку без початкового внеску?

Як можна продати квартиру в заставі?

Кредитування готівкою: де вигідніше? reviewed by on Березень 20, 2015 rated 4.7 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>