Кредитні картки з 18 років

Кредитні картки останнім часом користуються все більшою популярністю у населення. Багато людей вважають за краще використовувати даний платіжний інструмент для оплати різних товарів чи послуг у разі, якщо в організації, що приймає платіж, встановлений спеціалізований термінал. Також даний платіжний інструмент активно використовується для оплати товарів або послуг в мережі інтернет.

Оформити кредитну картку можна з 18 років, але кредитний ліміт по даній карті буде невеликим, від 20 000 до 200 000 грн. Як правило, кредитні картки особам з 18 років оформляються тими ж банками, які надають послуги з виплати стипендій на депозитні картки. Для того щоб оформити кредитну карту особам у віці 18 років, необхідно пройти стандартну процедуру, пов’язану із заповненням анкети та наданням паспорта.

У деяких випадках банки вимагають з потенційного позичальника довідку з ВНЗ чи іншого навчального закладу, а також документи його батьків. Найчастіше при оформленні подібної кредитної картки здійснюється мінімальна перевірка даних, отримати даний вид карти можна через кілька годин після подачі заявки.

Молодим людям при оформленні кредитної карти варто розглянути різні варіанти, запропоновані українськими банками. У деяких випадках банки надають більш вигідні умови при оформленні пластикової карти молодим людям для того, щоб залучити нову клієнтуру. Крім того, при оформленні банківської картки її власникові можуть бути надані додаткові переваги, наприклад, повернення частини грошей, які були витрачені на оплату товарів або послуг, а також знижки в різних магазинах та інших підприємствах, які є партнерами даного банку.

Перед тим, як оформити кредитну карту особі у віці 18 років, варто попередньо оцінити фінансові можливості молодої людини. У разі якщо даний інструмент необхідний для покупки певного товару, варто розглянути можливість перенести покупки і накопичити необхідні кошти, так як наявність кредитної карти з необхідністю щомісячних платежів може призвести до того, що молода людина стане більше часу приділяти роботі, а не навчанню. Крім того, регулярні прострочення по кредиту можуть призвести не тільки до штрафів, а й до внесення інформації про клієнта банку в «чорний список», що може негативно позначитися на отриманні кредитів у майбутньому.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредит без застави та передоплат 

Терміновий кредит із простроченнями

Кредитні картки з 18 років reviewed by on Березень 18, 2015 rated 4.6 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>