Кредитні картки без підтвердження доходу

Кредитні картки останнім часом користуються все більшою популярністю у жителів нашої країни. Даний платіжний інструмент дозволяє здійснювати покупки або оплачувати послуги в різних організаціях, де є термінали для прийому банківських карт.

Кредитні картки без підтвердження доходу можна оформити у відділеннях банків, надавши мінімальний пакет документів. Як правило, для оформлення даного виду кредитної картки достатньо надати паспорт, а також заповнити анкету. У деяких випадках для збільшення кредитного ліміту необхідно надати додатковий документ, наприклад, закордонний паспорт або військовий квиток.

При заповненні анкети для отримання кредитної карти без підтвердження доходу необхідно повідомити ваші персональні дані, вказати місце роботи, рівень доходів, які можуть надходити вам з різних джерел, а також нерухомість або автомобіль, які знаходяться у вашій власності.

Розгляд заявки для оформлення даного виду кредитної картки може займати не більше години, карта може бути випущена у вашій присутності. Відзначимо, що для того, щоб здійснювати платежі за допомогою даного виду кредитної картки, необхідно провести її активацію по телефону або за допомогою банкомату.

Відзначимо, що в даний час банки надають безкоштовну послугу СМС-повідомлень про всі операції, які вироблялися з вашою карткою. Крім того, власники кредитних карт можуть підключити послуги інтернет-банкінгу, які дозволяють здійснювати різні ід операцій з банківською картою.

У ряді випадків, кредитні картки без підтвердження доходу оформляються для поповнення або виведення грошових коштів з різних електронних гаманців. Для здійснення цих операцій необхідно прив’язати карту до електронного гаманця.

Розглядаючи різні варіанти оформлення кредитної картки без підтвердження доходу, необхідно звернути увагу на декілька параметрів. Перш за все, необхідно дізнатися, який пільговий період і яка процентна ставка встановлена ​​по вашій кредитній карті. Як правило, для карт з великим пільговим періодом встановлюються більш високі процентні ставки. Також необхідно отримати інформацію про те, яким чином ви зможете погасити заборгованість по карті, нерідко багато банків надають можливість погашення кредиту без відсотків за допомогою терміналів оплати або банкоматів сторонніх організацій.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредит по двох документах готівкою

Експрес – кредит день в день

Кредитні картки без підтвердження доходу reviewed by on Березень 18, 2015 rated 4.6 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>