Кредитні картки без довідок і поручителів

Кредитні картки останнім часом є одним з найбільш популярних платіжних інструментів, багато людей оформляють «кредитки» для того, щоб оплачувати товари і послуги в різних магазинах, а також, здійснюючи покупки на сайтах в мережі інтернет. Якщо якийсь час назад процедура оформлення кредитної картки займала кілька тижнів, то в даний час вона може зайняти кілька хвилин.

Кредитні картки без довідок і поручителів в даний час оформлюються різними банками, подати заявку для отримання кредитки можна як безпосередньо в банку, так і на офіційному сайті даної організації в мережі інтернет. Як правило, в анкеті позичальника необхідно вказати персональні дані, а також рівень доходу та нерухомість або автомашини, які знаходяться у власності позичальника. Крім того, співробітники банки роблять фотографію людини, якій може бути видана кредитна карта, а також просять його повідомити номер мобільного телефону, на який будуть відправлятися СМС-повідомлення про різні операціях.

Процедура розгляду заявки для отримання кредитної карти без довідок і поручителів може зайняти кілька годин. Відзначимо, що кредитний ліміт по даній карті може становити до 300 000 грн, у випадку, якщо потенційний позичальник пред’явить більшу кількість документів, кредитний ліміт може бути збільшений.

Розглядаючи різні варіанти отримання кредитної картки без довідок і поручителів, варто звернути увагу на кілька аспектів. Перш за все, необхідно дізнатися, який пільговий період погашення позики може бути наданий позичальнику з боку банку. Деякі кредитні організації можуть надавати пільговий період терміном до 100 днів. Крім того, необхідно чітко з’ясувати, яка процентна ставка по кредиту буде використовуватися при здійсненні платежів. У ряді випадків, збільшення пільгового періоду може призвести до збільшення процентної ставки.

Також відзначимо, що багато банків пропонують своїм клієнтам додаткові послуги, наприклад, повернення частини витрачених коштів або надання знижок в різних торгових мережах, які є партнерами банку.

При виборі банку, де можна отримати кредитну карту без застави та поручителів, необхідно дізнатися, яким чином може відбуватися погашення кредиту, багато банків пропонують своїм клієнтам можливість погасити борг готівкою в касах або банкоматах, а також скористатися системами онлайн-банкінгу або електронними платіжними системами.

Також рекомендуемое статї по темі:

Терміновий кредит у банку через онлайн

Експрес-кредит за паспортом онлайн

Кредитні картки без довідок і поручителів reviewed by on Березень 18, 2015 rated 4.6 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>