Кредитна карта: як оформити онлайн заявку

Кредитні картки в даний час користуються величезною популярністю у різних категорій населення. Даний вид платіжного інструменту дозволяє в будь-який момент часу оплатити товари або послуги, а також отримати готівкові грошові кошти в одному з банкоматів. Вартість річного обслуговування кредитної карти відносно невелика, крім того, більшість банків пропонують своїм клієнтам можливість пільгового періоду погашення кредиту.

Багато банків пропонують своїм потенційним клієнтам можливість отримати кредитну карту – оформивши онлайн-заявку. Дана процедура дозволяє істотно заощадити час при відвідуванні банку, а також отримати карту з доставкою додому.

Перед тим, як вибрати банк, де можна оформити онлайн-заявку на кредитну карту, варто вивчити різні пропозиції банків. Для того щоб прискорити пошук найбільш вигідною для вас кредитної карти, можна скористатися Спеціалізоване сайтами в мережі інтернет, наприклад creditka.kiev.ua/ На даному порталі представлена ​​інформація про різні банках, що надають можливість оформити онлайн-заявку для отримання кредитної карти.

Розглядаючи різні банки, в яких можна оформити заявку на кредитну карту в режимі онлайн, варто звернути увагу на такі умови використання кредитної картки, як процентна ставка, період пільгового погашення, а також різні бонуси, які можуть бути надані держателю кредитної картки. Нерідко банки надають можливість отримати cashback при оплаті будь-яких товарів чи послуг, а також знижки при купівлі товару в компаніях-партнерах.

Для оформлення заявки на кредитну карту онлайн необхідно заповнити спеціалізовану форму, в якій вказуються ваші персональні дані, рівень доходу, а також ставиться «прапорець» навпроти тих документів, які ви зможете надати співробітникам банку. Крім того, при заповненні заявки вам буде необхідно вказати номер мобільного телефону, а також адресу електронної пошти. Після розгляду заявки на отримання кредитної картки, фахівці банку зв’яжуться з вами по телефону для того, щоб повідомити про рішення банку про видачу вам кредитної картки.

Для отримання кредитної картки вам, швидше за все, доведеться відвідати відділення банку і надати необхідні документи, а також сфотографуватися для внесення вашої інформації в базу даних. У деяких випадках банки здійснюю доставку кредитних карт її майбутньому власнику, як правило, кредитний ліміт по подібним картам не перевищує понад 300 000 грн.

Також рекомендуемое статї по темі:

Швидкий займ на карту онлайн

Мікрокредити готівкою онлайн

Кредитна карта: як оформити онлайн заявку reviewed by on Березень 18, 2015 rated 4.9 on 5.0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>