Кредитні карти Альфа Банк користуються популярністю у наших співвітчизників. Цей фінансовий інститут визнаний Мінфіном одним з найнадійніших: забезпечує фінансову безпеку кожного клієнта, захищаючи їхні кошти і конфіденційні дані.

ОФОРМИТИ КРЕДИТНУ КАРТКУ В АЛЬФА БАНКУ  ДО 200 000 ГРИВЕНЬ

Кредитна карта від Альфа Банку в Україні – зручний і універсальний платіжний інструмент, що дозволяє легко і швидко купувати товари, замовляти послуги, оплачувати комунальні платежі і здійснювати інші операції. Її може отримати будь-який українець: фрілансер, тимчасово безробітний, студент, пенсіонер, домогосподарка. «Максимум» від Альфа Банку – кредитна карта без довідки про доходи та поручителів. Щоб замовити платіжний інструмент, не обов’язково виходити з дому: достатньо наявності вільного часу і стабільного доступу до мережі інтернет.

Умови кредитної картки «Максимум» від Альфа Банку
Умови картки «Максимум» досить вигідні:

Для отримання потрібен мінімальний пакет документів.
Процентна ставка становить 3,3% річних.
Мінімальний щомісячний платіж – 5% від позиченої суми.
Замовити оформити кредитну карту Альфа Банк може кожен, хто досяг віку 21 рік, має українське громадянство і постійний дохід.

Переваги і кредитний ліміт
За програмою «Максимум» можна отримати суму від 500 до 200000 грн. На ліміт впливає рівень заробітної плати і наявність постійного доходу. Отримати онлайн кредитну карту Альфа Банку вигідно тому, що вона має ряд незаперечних переваг:

ОФОРМИТИ КРЕДИТНУ КАРТКУ В АЛЬФА БАНКУ  ДО 200 000 ГРИВЕНЬ


Альфа-Банк [CPL] UA

Надається великий фінансовий запас.
Низький відсоток відмов з надання картки.
Кешбек 5% на покупки.
Пільговий період користування карткою становить 55%.
Пластик оформляється безкоштовно.
За зняття готівки і переклад на рахунки юридичних осіб стягується лише 4% від суми.
Можна безкоштовно поповнювати мобільні номери всіх українських операторів.
Зручна система повідомлень через вайбер і смс-розсилку.
Наявність зручного мобільного застосування для користування кредиткою.
Щоб оформити кредитну карту Альфа Банк, необхідно:
Замовити можна в найближчому відділенні. Це не завжди зручно і забирає чимало часу. Рекомендуємо прискорити процес і оформити кредит онлайн через наш сайт. Після ознайомлення з інформацією про кредитці натисніть кнопку «Оформити карту». Рекомендуємо попередньо уважно вивчити умови надання послуги та порівняти тарифний план «Максимум» з продуктами інших банків.

Онлайн заявка на кредитну карту Альфа Банк оформляється просто і відніме буквально півгодини. Розглянемо його крок за кроком:

Перейдіть на офіційний сайт установи і введіть в спеціальну рядок персональні дані і контактну інформацію. Уважно заповнюйте анкету і стежте за тим, щоб у введених даних не було помилок.
Чесно і детально дайте відповідь на питання в пункті «Про себе». Запам’ятайте, правдива і повна інформація підвищує довіру з боку менеджера і збільшує шанси на надання великого грошового ліміту. Надані відповіді аналізуються системою за багатьма параметрами, що знаходяться у відкритому і закритому доступі.
Прикріпіть до анкети фотографії або скани паспорта і ІСН.
Розкажіть про своє місце роботи, розмір зарплати, додатковий дохід.
Переконайтеся, що заповнили анкету правильно і не допустили механічних помилок.
Надішліть заявку в обробку. Через 15-30 хвилин оператор повідомить рішення. Залишається вибрати де зручніше за все забрати замовлення. Зробити це можна самостійно в будь-якому відділенні або замовити безкоштовну кур’єрську доставку додому.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *