У важких фінансових ситуаціях, коли потрібно дотягнути до зарплати, рано чи пізно виявляються багато громадян. На жаль, зарплатні надходження трапляються в середньому один-два рази на місяць, а витратні грошові струмочки витікають щодня. Часом вони перетворюються на справжній фонтан, відчутно б’є по кишені. Як бути, якщо бюджетний джерело несподівано вичерпався, а до нового грошового вливання ще кілька днів або тижнів?

Грошей немає, вихід є!
Варіанти фінансування особистої кризи старі як Рим:

– Зайняти грошей у близьких, друзів, сусідів;

– «Перехопити» у колег;

– Розтрусити «кубушку».

Але часто відбувається так, що сто друзів «на мілині», та й родичі теж не в шовках. У підлеглих чи сусідів попросити в борг не дозволяє довго і ретельно створюваний імідж успішної людини. А в особистому скарбничці залишився на зберігання лише життєвий досвід.

Тоді можна розглянути ще один, більш сучасний, спосіб отримання короткострокової позики – оформлення банківської кредитної карти.

Що банк пошле, або Скільки коштує фінансова підтримка
Кредитка – це, по суті, додатковий гаманець. Але не забувайте, що за користування його засіками доведеться заплатити, та й не заважає знати деякі нюанси.

По-перше, деякі банки беруть комісію за оформлення і випуск пластика. У багатьох кредитних установах встановлюють плату за річне обслуговування.

ТКС, наприклад, за своїми пропозиціями призначає розмір ставок індивідуально по кожному позичальнику, залежно від його кредитної історії. Тарифи разом з пакетом документів передаються клієнту, якому схвалена заявка. Вперше плата стягується банком після активації карти її держателем. Згодом – у дату випуску кредитки, незалежно від того, користується пластиком власник чи ні.
Грейс в допомогу: що не розоритися на відсотках

На нашому сайті ми багато розповідали про пільгове терміні кредитування з пластикових продуктам.

Грейс-період по кредитних картах різних банків становить у середньому до 55 днів. Це означає, що протягом даного проміжку часу можна користуватися позиковими грошима безпроцентно. Правда, за умови подальшого повернення всієї заборгованості у встановлений термін.

Якщо правильно користуватися Грейс, що то кредитка може стати хорошим фінансовим підмогою і не обтяжувати свого власника додатковими процентними платежами. Головна умова – платити карткою за послуги і товари, укладатися в тимчасові рамки з повернення грошей, не знімати готівку (за цю операцію зазвичай береться чимала комісія)

Нагадаємо, що операції з отримання готівкових коштів у банкоматах найчастіше не потрапляють під дію пільгового терміну кредитування. На них будуть нараховані відсотки за користування позиковими грошима. Дане правило банки пояснюють тим, що основне призначення кредитки – це все-таки безготівкові платежі.

Таким чином, кредитна карта цілком може стати альтернативним джерелом для латання раптових розривів у сімейному бюджеті. А щоб пролом не перетворилася на чорну діру, куди витікають всі заробітки, потрібно жорстко дотримуватися термінів повернення боргів, уважно розібратися в правилах розрахунку грейс-періоду. Банки за фінансову необов’язковість суворо карають рублем!

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредитка в подарунок: дарованому коневі в зуби не дивляться?

Відпочинок в кредит


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *