Експрес-кредити останнім часом користуються величезною популярністю у різних категорій населення, багато людей вважають за краще не позичати необхідні грошові кошти у друзів або знайомих, а користуватися послугами різних компаній, що надають можливість отримати необхідні грошові кошти при наданні мінімального кількість документів.

Кредит за годину готівкою  онлайн можна отримати як в різних банках, так і в спеціалізованих фінансових організаціях. Як правило, для того, щоб отримати кредит готівкою за годину, необхідно заповнити анкету, в якій зазначаються особисті дані потенційного позичальника, а також пред’явити паспорт. Крім того, при заповненні анкети необхідно повідомити номер мобільного телефону для отримання повідомлень у випадку прострочення платежів. Останнім часом все більша кількість організацій, що надають подібні послуги, фотографують клієнтів, які отримують грошові кошти.

Для того щоб знайти організацію, яка пропонує найбільш вигідні ставки за кредитами за годину готівкою, можна скористатися спеціалізованими сайтами в мережі інтернет, наприклад  http://creditka.kiev.ua/, де представлена ​​структурована інформація про компанії, що надають подібні послуги. Крім того, перед тим, як отримати кредит готівкою, варто скористатися онлайн-калькулятором, які є на сайтах подібних компаній, щоб вирахувати, яку суму ви повинні будете повернути даної організації.

Відзначимо, що сума кредиту за годину готівкою навряд чи буде перевищувати 300 000 грн, а термін видачі кредиту може становити кілька місяців.

Так як розгляд кредиту займає одну годину, високі відсотки по даному виду позики є своєрідною страховкою організації, яка пов’язана з можливість неповернення кредиту. Відзначимо, що останнім часом як банки, так і інші фінансові організації, стали більш ретельно розглядати інформацію про потенційних позичальників, у разі якщо у вас є невиплачені кредити, або ваші дані знаходяться в «чорному списку» позичальників, вам може бути відмовлено в наданні даної позики.

У будь-якому випадку, перед тим, як оформити кредит за годину готівкою, необхідно ретельно вивчити умови надання позики, а, в разі виникнення питань, відразу ж звернутися до співробітника банку або фінансової організації.

Також рекомендуемое статї по темі:

Кредитні картки без підтвердження доходу

Кредит по двох документах готівкою 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *