Різні види кредитів в даний час користуються величезною популярністю у населення. Деякий час тому більшість банків вимагало від потенційних позичальників надати великий пакет документів, в даний час процедура видачі невеликих кредитів істотно спрощена, можна отримати кредит готівкою, надавши банку мінімальну інформацію.

Перед тим, як отримати кредит за двома документами готівкою, необхідно вивчити різні пропозиції, які є в даний час на ринку. Для того щоб знайти найбільш вигідну пропозицію, можна скористатися спеціалізованими сайтами в мережі інтернет, наприклад  http://creditka.kiev.ua/, де представлена ​​структурована інформація про різні види кредитів, що надаються українськими банками.

Для отримання кредиту за двома документами готівкою необхідно заповнити заявку, а також надати співробітникам банку два документи. Як правило, даними документами є паспорт, а також водійське посвідчення, військовий квиток або інший документ, що підтверджує особу потенційного позичальника. Перевірка документів, які були надані позичальником, може зайняти не більше години, після чого приймається рішення про можливість видачі кредиту. При заповненні заявки на отримання кредиту потенційного позичальника можуть попросити вказати щомісячний дохід без надання підтверджуючих документів, а також вказати нерухомість або автомобіль, які перебувають у його власності.

Для того щоб прискорити процедуру видачі кредиту, можна скористатися офіційними сайтами банків в мережі інтернет, де, заповнивши відповідну форму, можна отримати відповідь від банку про надання кредиту. У кожному разі, для отримання необхідної грошової суми вам доведеться відвідати відділення банку і надати необхідні документи співробітникам банку.

Як правило, сума кредиту за двома документами готівкою не перевищує 200 000 грн, а термін надання кредиту може становити від декількох місяців до декількох років. Процентна ставка по даному виду кредиту може становити від 14% річних.

Багато банків пропонують більш великі суми готівкою тим клієнтам, які зможуть надати велику кількість документів при оформленні кредиту, а також мають позитивну кредитну історію.

Також рекомендуемое статї по темі:

Експрес – кредит день в день

В якому банку отримати кредит? 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *